• İstanbul16 °C
  • Erzincan12 °C
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Kemah Kaymakamlığından Müthiş Organizasyon
29 Temmuz 2010 Perşembe 00:00

Kemah Kaymakamlığından Müthiş Organizasyon

 Kemah İlçemize tayin olduğundan bu güne ilçemiz kalkınmasına ve tanıtımına kattığı değerler yanı sıra hayırlı hizmetler ile tüm hemşerilerimizin takdirini kazanan Kemah Kaymakamımız

 

Kemah İlçemize tayin olduğundan bu güne ilçemiz kalkınmasına ve tanıtımına kattığı değerler yanı sıra hayırlı hizmetler ile tüm hemşerilerimizin takdirini kazanan Kemah Kaymakamımız Gökmen Çiçek; ilçemiz festivallerine yeni bir boyut kattı.

 

Yıllardır düzenlenen festivallerde Kemah merkez eksenli ve turnuva finalist köylerinden oluşan bir izleyci – misafir kitlesi oluşuyordu. Bu yıl bir fark oluştu ve düzenlenen fuar alanı ile tüm köylerin kendilerini, değerlerini tanıtma fırsatı sağlanarak festivale Kemah’ın 72 pare köyü fiili olarak ortak edilmiş oldu.

Oldukça güzel ve faideli atmosferin oluştuğu fuar alanı; çok renkli anlara sahne oldu. Binlerce ziyaretçi adını duyup da haberdar olmadığı köyleri, ürünlerini, insanlarını kısaca o köy adına ne varsa bilgi sahibi oldular.

Kemah ilçemize sağladığı vizyon ile Kaymakamımız Gökmen Çiçek; içi boş, plaket töreninden öteye geçmeyen, öz kültüründen yabancı, taklit programların ötesinde bir hizmete imza atarak güzel bir geleneğin daha başlamasına vesile oldu.

Köylerimiz de bu güzel organizasyona ilk olmasına rağmen profesyonelce hazırlık ve tanıtım ile katkı sağladılar. Bu da ayrıca kutlanması gereken bir durumdur.

Standları ziyaret eden hemşerilerimiz; her yıl katlanarak daha güzel bir şekilde devamını ve İstanbul ayağının da mutlak olması gerektiğini hatırlatarak, emeği geçen başta Kemah Kaymakamımız Gökmen Çiçek olmak üzere tüm kamu kurum ve kuruluş yetkililerine şükranlarımızı sunarız dediler.

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 1006 defa okunmuştur
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Tüm Hakları Saklıdır © 2006 Kemahlilar | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : kemahlilar@gmail.com | Yazılım: CM Bilişim - Tasarım: INVIVA