• İstanbul24 °C
  • Erzincan25 °C
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Kemah Köyleri Dostluk Turnuvası 37.Yıl Hazırlıkları Başladı
21 Ocak 2014 Salı 10:02

Kemah Köyleri Dostluk Turnuvası 37.Yıl Hazırlıkları Başladı

Kemah Köyleri Dostluk Turnuvası 37.Yıl Hazırlıkları Başladı

37. KEMAH KÖYLERİ DOSTLUK TURNUVASI KATILIM TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ

37. si düzenlenecek olan Geleneksel Kemah Köyleri Dostluk Turnuvasının ilk katılım toplantısı Kemahlılar Derneğinin Çengelköy’deki binasında gerçekleştirildi.
 
Toplantıya Dernek Yönetim Kurulunun yanısıra, Ayranpınar, Boğaziçi, Bozoğlak, Dedek, Gediktepe, Gölkaynak, Hakbilir, Kayabaşı, Kerer, Koçkar, Muratboynu, Şahintepe, Tan, Yücebelen köylerinin yöneticileri katıldılar.

 
Ayrıca sağlık alanında destekleyici kuruluş olarak bu yıl etkinliklerde yer alacak Medivia Hastanesi Kurumsal Pazarlama Sorumlusu Gülenay Yıldırım’da katılarak Kemah Köyleri Dostluk Turnuvasında mücadele edecek tüm sporcuların sağlık kontrollerinin Medivia Hastanesi tarafından ücretsiz olarak gerçekleştirileceğini belirtti. 

 
Dernek Genel Sekreteri Fahrettin Arslan’ın sunumuyla başlayan katılım toplantısı Kemahlılar Dernek Başkanı Şerafettin Ulutürk’ün Dernek faaliyetlerini anlatan konuşması ise başladı. Ulutürk Turnuva açılışının bu yıl Üsküdar Belediyesine ait Boğaziçi Yaşam Merkezinde yemekli bir organizasyon ile yapılacağını belirtti. Ulutürk ayrıca 37. Si düzenlenecek olan Kemah Köyleri Dostluk Turnuvasına tadil edilen yeni bir tüzük ile gireceklerini ve geçtiğimiz yıllarda yaşanan bir çok sorunun bu tüzük ile ortadan kalkacağını, bu yıl turnuvalarda transfer oyuncu oynatılmayacağını sadece anne tarafından 2 olan transfer oyuncu hakkının bu yıl 3 oyuncuya çıkartıldığını belirtti.
 
Turnuva Yürütme Kurulu Başkanı Ali Özcan Karahan ise turnuva karşılaşmalarında yaşanılan sorunlar ile ilgili kısa bir konuşma yaparak bu yıl bu sorunları yaşamak istemediklerini beyan etti.
 
Soru cevap bölümünde söz alan Tan Köyü Dernek ve Vakıf Başkanıİbrahim Özkan Tan köyü Derneğinin 50. Yıl kutlamalarının 27 Nisan 2014 tarihinde Bağlarbaşı Kültür Merkezinde yapılacağını ve tüm Kemahlı hemşerilerin davetli olduğunu söyledi.   Özkan ayrıca Centilmenlik kupası ile ilgili olarak bu yıl dernek yönetimi tarafından özel bir ödül verilmesini önerdiklerini belirtti.

 
Bozoğlak Köyü Dernek Başkan Yardımcısı Erdoğan Babacan ise Tüzük konusunda istişare yapılması gerektiğinin altını çizdi.
 
Kayabaşı Köyünden Hünkar Yasak ve Koçkar Köyünden M.Yasir Küçüker ise Dernek Yönetim Kuruluna Transferi kaldırdıkları için teşekkür ederek bu sene turnuvada mücadele edeceklerini ve transferin kaldırılmasının çok hayırlı olduğunu belirtiler.

 
Turnuvaya katılan tüm köy yöneticilerimizde turnuvada yaşanan sıkıntılar ile ilgili olarak fikirlerini beyan ettiler.
 
Önümüzdeki hafta yapılacak olan Turnuva katılım toplantısında turnuvaya katılan takımlar son şeklini alarak turnuvada mücadele edecek takımlar belirlenecektir.

Bu haber toplam 3171 defa okunmuştur
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Tüm Hakları Saklıdır © 2006 Kemahlilar | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : kemahlilar@gmail.com | Yazılım: CM Bilişim - Tasarım: INVIVA