• İstanbul28 °C
  • Erzincan27 °C
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Kemah Lisesi 12. Sınıfına Motivasyon Ziyaretleri
03 Nisan 2012 Salı 00:00

Kemah Lisesi 12. Sınıfına Motivasyon Ziyaretleri

1 Nisan 2012’de Yüksek Öğretime Geçiş Sınavına girecek olan Kemah Lisesi 12. Sınıf öğrencilerine moral destek amacıyla Kemah Kaymakamı Hasan Ongu, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mecit Savar,

1 Nisan 2012’de Yüksek Öğretime Geçiş Sınavına girecek olan Kemah Lisesi 12. Sınıf öğrencilerine moral destek amacıyla Kemah Kaymakamı Hasan Ongu, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mecit Savar, Şube Müdür Vekili Recep İlter; Kemah Lisesi Müdürü Zihni Perktaş ve Kemah Lisesinde 12. Sınıf öğrencileri için düzenlenen takviye kurslarında görev alan Kemah Lisesi öğretmenleri öğrencilerle bir araya geldiler. 

 

    29.03.2012 tarihinde ilçe öğretmenevinde gerçekleştirilen isteklendirme toplantısında,  İlçe Kaymakamı Hasan Ongu YGS’nin insan hayatını değerlendirmek için tek ölçü olarak alınmaması gerektiğini belirtti. Asıl gayenin “diğer insanlara faydalı olabilmek” olduğunu ifade eden Kaymakam Hasan Ongu bunun, sadece sınavda elde edilecek sonuçla bağlantılı olmadığını vurguladı.

 

    Hedeflerimizin gerçekleşmesinde neyi, niçin istediğimizin çok önemli olduğunu belirterek öğrencilerin istek, arzu ve varsa sıkıntıları ile ilgili olarak kendileriyle sohbet etti. Sınava hazırlanmanın uzun ve yorucu bir süreç olduğunu, öğrencilerin bu süreçten zorunlu olarak geçtiğini,  her bir öğrenci için güzel, başarılı sonuçlar umduklarını söyleyerek hepsine başarılar diledi.

 

    Öğrencilerin moral ve motivasyonları üzerinde çok olumlu etkileri gözlemlenen, öğrencilerimize çay ve pasta ikramı ile keyifli sohbetler eşliğinde yapılan bu toplantıda ve öğrencilerimizin sınava hazırlanmasında emeği geçen herkese teşekkür ediyor, tüm öğrencilerimize başarılar diliyoruz.

 

Kaynak : Kemah Kaymakamlığı

  


  


 


   

Bu haber toplam 2065 defa okunmuştur
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Tüm Hakları Saklıdır © 2006 Kemahlilar | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : kemahlilar@gmail.com | Yazılım: CM Bilişim - Tasarım: INVIVA