• İstanbul17 °C
  • Erzincan10 °C
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Kemah Lisesinde LYS Başarısı
18 Ağustos 2010 Çarşamba 00:00

Kemah Lisesinde LYS Başarısı

İlçemiz Kemah Lisesinde öğrenim gören öğrencilerimizden 4 öğrencimiz 4 yıllık Lisans programlarına yerleşmeye hak kazandı. Bir önceki yıl mezun olan öğrencilerimizden ise 8 öğrencimiz

İlçemiz Kemah Lisesinde öğrenim gören öğrencilerimizden 4 öğrencimiz 4 yıllık Lisans programlarına yerleşmeye hak kazandı. Bir önceki yıl mezun olan öğrencilerimizden ise 8 öğrencimiz 4 yıllık lisans programlarına yerleşmeye hak kazandı.

 

    2009/2010 yılı mezunlarımızdan Recep TOKER Uludağ Üniversitesi Uluslar arası İlişkiler, Gökhan TOR Cumhuriyet Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Psikoloji, İbrahim TANDOĞAN Mustafa Kemal Üniversitesi İktisat Fakültesi, Gürkan ÖNER İstanbul Aydın Üniversitesi Halkla İlişkiler bölümlerini kazandılar.

 

    2008/2009 yılı mezunlarımızdan; Erdal ULUÇINAR Erzincan Üniversitesi Sosyal Bilgiler Öğretmenliği İkinci Öğretim, Mustafa SAYAR İstanbul Teknik Üniversitesi Maden Mühendisliği, Ayşe USKARCI Bingöl Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Biyoloji, Emir Sultan DOĞAN Karadeniz Teknik Üniversitesi Jeoloji Mühendisliği, İsmail Emre BÜLBÜL Kocaeli Üniversitesi Jeofizik Mühendisliği, Tufan ER Atatürk Üniversitesi Kimya Mühendisliği, Recep ÇOĞAL Şanlıurfa Üniversitesi Kamu Yönetimi, Tolga KARATAY Atatürk Üniversitesi Kazım Karabekir Eğitim Fakültesi tarih Öğretmenliği bölümlerini kazandılar.

 

    İlçemiz Kaymakamı Sayın Gökmen ÇİÇEK, 2009/2010 öğretim yılında öğrencilerin başarı seviyelerini arttırmak ve rehberlik faaliyetlerinde bulunmak için bir komisyon kurulduğunu, bu komisyonun da bu sene ve bir önceki seneki mezunlarımıza rehberlik yaptığının altına çizerek, yıl boyunca süren planlı ve gayretli çalışmaların neticesinde bu güzel tablonun oluşmasında emeği geçen başta ilçe Milli Eğitim Müdürü Levent KAYIK’ a, Kemah Lisesi Müdürü Sıtkı KÜÇÜKTAŞ’ a, okul idarecilerine, öğretmenlerimize ve ailelerine teşekkür ederek başarılarının gelecek yıllarda artarak devam etmesi temennisinde bulundu.

Kaynak: www.kemah.gov.tr

Bu haber toplam 991 defa okunmuştur
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Tüm Hakları Saklıdır © 2006 Kemahlilar | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : kemahlilar@gmail.com | Yazılım: CM Bilişim - Tasarım: INVIVA