• İstanbul22 °C
  • Erzincan20 °C
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Kemah M.Y.Okuluna Yeni Yurt Binası Yapılıyor
02 Ağustos 2012 Perşembe 00:00

Kemah M.Y.Okuluna Yeni Yurt Binası Yapılıyor

KEMAH’A BAKAN ELİ DEĞDİ, “TEŞEKKÜRLER BİNALİ YILDIRIM” Devlet - Millet el ele yapılan ve 2009 yılında açılan Kemah Meslek Yüksek Okulumuz; Bilgisayar Programcılığı, Çağrı


KEMAH’A BAKAN ELİ DEĞDİ, “TEŞEKKÜRLER BİNALİ YILDIRIM”

 

Devlet - Millet el ele yapılan ve 2009 yılında açılan Kemah Meslek Yüksek Okulumuz; Bilgisayar Programcılığı, Çağrı Merkezi Hizmetleri,  Bankacılık ve Sigortacılık, Muhasebe ve Vergi Uygulamaları, Emlak ve Emlak Yönetimi ve İşletme Yönetimi branşlarıyla kocaman bir eğitim yuvası haline geldi. Bu yıl yayınlanan 2012 ÖSYS Yükseköğretim Programları ve Kontenjanları Kılavuzu ile Kemah MYO’na 430 Yeni Kayıt alınıyor. Bu durum, Ülkemizin dört bir yanından gelen gençlerimize ev sahipliği yapan Kemah'ta barınma sorununa yol açmıyor. Çünkü Aziz&Mehmet Torun Öğrenci Yurdumuzun hemen arkasına Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Binali Yıldırım'ın önderliğinde “Kemah Türk Telekom Öğrenci Yurdu" yapılıyor. Tüm öğrencilerimizi SANCAK ŞEHRİ KEMAH'A BEKLİYORUZ.

 

Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Binali Yıldırım, “ Kemah eğitime gönül veren hayırsever iş adamlarıyla, öğrencilerini bağrına basan güler yüzlü halkıyla bu işi başardı. Bu yeni yurt büyüyen Kemah Meslek Yüksek Okuluna ve değişen gelişen Kemah’a hayırlı olsun.”dedi.

Kemah Türk Telekom Öğrenci Yurdunun 2012-2013 eğitim öğretim yılına yetiştirilmesi için çalışmalar tüm hızıyla devam ediyor. 


 

Kemah Meslek Yüksek Okulumuzun; Bilgisayar Programcılığı, Çağrı Merkezi Hizmetleri, Bankacılık ve Sigortacılık, Muhasebe ve Vergi Uygulamaları, Emlak ve Emlak Yönetimi ve İşletme Yönetimi branşlarını tercih edecek tüm öğrencilerimizi SANCAK ŞEHRİ KEMAH'A BEKLİYORUZ.

Kaynak: Kemah Belediyesi

 

 

 

Bu haber toplam 4860 defa okunmuştur
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Tüm Hakları Saklıdır © 2006 Kemahlilar | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : kemahlilar@gmail.com | Yazılım: CM Bilişim - Tasarım: INVIVA