• İstanbul16 °C
  • Erzincan12 °C
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Kemah Meslek Yüksek Okulu Hızla Gelişiyor..
14 Mayıs 2009 Perşembe 00:00

Kemah Meslek Yüksek Okulu Hızla Gelişiyor..

Erzincan Üniversitesi Kemah Meslek Yüksek Okulu önümüzdeki günlerde çeşitli açılışlar ile yeni ve modern eğitim tesislerine sahip olacak. Geçtiğimiz yıllarda, Erzincan üniversitesi

Erzincan Üniversitesi Kemah Meslek Yüksek Okulu önümüzdeki günlerde çeşitli açılışlar ile yeni ve modern eğitim tesislerine sahip olacak.

 

Geçtiğimiz yıllarda, Erzincan üniversitesi rektörlüğü ve Kemah Kaymakamımız Eyüp Çalışır’ın olağan üstü gayretleri ile Meslek Yüksek okulunun ilçemize kazandırılmasının ardından hızla hizmet binalarının yapımına ve tahsisine geçilmişti. Devlet imkânlarının yanı sıra Kemahlı işadamlarımızın ve sivil toplum kuruluşlarımızın gayretleri ile bir bir tamamlanan Yüksek Okul binaları ve tesisleri önümüzdeki günlerde çeşitli programlar ile hizmete açılacak.

Başta Ulaştırma Bakanımız Binali Yıldırım ve bölge Milletvekillerimiz olmak üzere, Erzincan valiliği, Kemah Kaymakamlığı ve bunlara bağlı birimler, Erzincan Ünv. Rektörü Erdoğan Büyükkasap, Kemah Meslek Yüksek Okulu Müdürü Yrd.Doc. Dr. Hüseyin Bulut, Kemahlı İşadamlarımızdan Mehmet Torun, , Erol Yüksel, Salim Mutlutürk, İhsan Payalan, Cafer Bektaş beylerin, Cevdet Kolat Vakfı Başkanı Hamit Erim Bey ve İstanbul Kemahlılar Derneği eski yöneticilerinin gayretleri ile Kemah Meslek Yüksek Okulu binaları; önümüzdeki günlerde hayırla anılacak bir hizmet olarak Kemah’a kazandırılmış olacak.

 


Kemah Meslek Yüksek Okulu Öğretim Programları

İktisadi ve İdari Programlar

Bankacılık ve Sigortacılık Programı

Muhasebe Programı

İşletme Eğitimi Programı Yönetim Dalı

Emlak ve Emlak Yönetimi Programı

Teknik Programlar

Bilgisayar Teknolojisi ve Programlama Programı

Bu haber toplam 1315 defa okunmuştur
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Tüm Hakları Saklıdır © 2006 Kemahlilar | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : kemahlilar@gmail.com | Yazılım: CM Bilişim - Tasarım: INVIVA