• İstanbul25 °C
  • Erzincan25 °C
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Kemah MYO Kayıtları Devam Ediyor
22 Ekim 2010 Cuma 00:00

Kemah MYO Kayıtları Devam Ediyor

KEMAH MESLEK YÜKSEK OKULUNAKAYITLAR DEVAM EDİYOR  Devlet-vatandaş işbirliğinin en güzel örneklerinden birisi olan ve Kaymakamlığımızın öncülüğünde, Belediye Başkanlığı, Sivil

KEMAH MESLEK YÜKSEK OKULUNA

KAYITLAR DEVAM EDİYOR

 

 

Devlet-vatandaş işbirliğinin en güzel örneklerinden birisi olan ve Kaymakamlığımızın öncülüğünde, Belediye Başkanlığı, Sivil Toplum Örgütleri, Siyasi Parti Temsilcileri, İlçe Esnaf ve Sakinlerinin ortak çalışması ve ayrıca merhum Erzincan Üniversitesi Rektörümüzün katkı ve destekleriyle 2007 yılında ilçemize kazandırılan ve 2009 yılında fiilen hizmete giren Meslek Yüksek Okulumuza yeni eğitim öğretim yılı için ek kontenjan kayıtları devam ediyor.

 

             150 öğrenci ile eğitim öğretime başlayan ve açıldığı günden bugüne Kemah’a gözle görülür bir canlılık kazandıran MYO’ muza 140 öğrencinin normal, 40 öğrencinin ek kontenjandan kaydını yaptırdığı okulumuzun bugün itibariyle mevcudu 330’a ulaşmıştır. Bu sayının Cuma gününe kadar 340-350’ye ulaşması bekleniyor.

 

              Kaymakamımız Sayın Gökmen Çiçek, ilçemize gelen öğrencileri kendi çocuklarıymış gibi bağırlarına basan ve misafirperverliklerini gösteren tüm Kemahlılara, esnafımıza ve öğretmenlerimize teşekkür etti. Esnafımızın, öğrencilerimizin ve halkımızın bir bütün halinde kaynaşmasının memnuniyet verici olduğunu, Meslek Yüksek Okulumuzun ilçeye sosyal, kültürel ve ekonomik bir ivme kazandırdığını ifade etti.

 

Kaynak:www.kemah.gov.tr

Bu haber toplam 1548 defa okunmuştur
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Tüm Hakları Saklıdır © 2006 Kemahlilar | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : kemahlilar@gmail.com | Yazılım: CM Bilişim - Tasarım: INVIVA