• İstanbul29 °C
  • Erzincan27 °C
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Kemah Spor Kongresi Yapıldı
28 Ocak 2014 Salı 09:33

Kemah Spor Kongresi Yapıldı

Hüseyin Çakmaktaş Kemah Spor Kongresi ile Güven Tazeledi.
Geçtigimiz pazar günü yapılan İst. Kemah Spor Kulübü Genel Kurul Toplantısı yeni sezon öncesinde yönetime ve sporculara moral olacak  düzeyde yüksek katılım ve coşku içesinde gerçekleşti.
 
Divan Başkanlıgını Kulüp eski başkanlarından Yusuf Gündüz yaparken, Divan Heyeti Kulüp eski başkanlarından Yusuf Sevimli ve Kemah Köyleri Turnuvası eski başkanlarından Cengiz Ulütürk'ten oluştu.

Yönetim adına açılış konuşmasını yapan  Kulüp Başkanı Hüseyin Çakmaktaş,  ''Bugün burada bulunalar Kemah Spor'un gelecek güzel günlere hareket etmesi adına önemli bir misyonu üstlenmiş ve ümitlerimizi tazelemişlerdir. diyerek bütün katılımcılara teşekkür etti.
 
Toplatıya, Ayranpınar, Gediktepe, Maksutuşagı, Doğanköy, Karacalar, Seringöze, Bozoğlak, Dikyamaç, Elmalı, Hakbilir, Kayabaşı, Kerer, Koruyolu ,Çigdemli, Tan, Taşbulak, Agaçsaray, Çigdemli, Dedek, Dedeoğlu, Gölkaynak, Boğaziçi, Karadağ, Doğanbeyli, Eskibağlar köylerimizin dernek temsilcilerinin yanısıra,  Kemahlılar Derneginden Başkan Şerafettin Ulutürk, kulüp sponsorlarımız,  ile ERSİAD ve EKEV başkan  yardımcıları Mehmet Koçyigit, A. Turan Akkaya, Üsküdar Kulüpler Birligi Başkanı Mustafa Gürlü,  Kemah Köyleri turnuvası kurucu başkanı Şükrü Ünal, Turnuva ve kulübümüzün Eski Başkanlarından  Süleyman Payalan, Turnuva eski başkanlarımızdan Davut Dede, Yerel basınımızdan Sedat Sevim, Bölgesel basından Hakan Koç, Şile Yıldız teknik direktörü Metin Hoca,  Kartal Y. M kulübü teknik direktörü Murat Hoca,  eski yöneticilerimizden Mehmet Özkurt, Orhan Şanver,  Kulübün eski teknik direktörlerinden Birol Babacan, Dursun Özlü,  eski sporcular, futbolcular,  aileleri ve kulübümün üyeleri iştirak ettiler.

İstiklal marşının okunması ve saygı duruşu ile başlayan toplantıda görüşülen gündem maddeleri oy birligi ile kabul edildi. Mevcut yönetimin yanısıra bazı yeni isimlerinde ilk kez yer aldıgı yönetim kurulu listeside oy birligi ile kabul edildi.
 
Toplantıda, Kemahlılar Dernek Başkanı Şerafettin Ulutürk, Üsküdar Kulüpler Birligi Başkanı Mustafa Gürlü  Davut Dede, Süleyman Payalan, Aziz Kondur, Sevgen Alçınkaya, İmdat Çakmaktaş, Mehmet Özkan birer konuşma yaparak dilek ve temennilerini dile getirdiler ve kulübe emek verenlere teşekkür ederek başarılar dilediler.
 
Daha sonra, Sporcular adına Ali Kılınç, Sporcu aileleri adına Muhittin Bağcı, Teknik Heyet adına Ateş Yıldırım, Sponsorlar adına Dr. Özer Odabaşı, Dernek yöneticileri adına Ayhan Çalık birer konuşma yaptılar.
 
Geçmiş dönemlere bakıldıgında  muhteşem olarak ifade edecegimiz şekilde son derece güzel, heyecanlı ve kalabalık bir katılımcıyla gerçekleşen toplantıda kulübe maddi manevi olarak emegi geçenlere birer  kulüp posterinin yer aldıgı teşekkür plaketi verildi.
Kaynak: www.kemahspor.com
 
Bu haber toplam 2540 defa okunmuştur
YORUMLAR
TEBRİK
mehmet özkan.TAN KÖYÜ
ORDADA DİLE GETİRDİM . KEŞKE . o kalabalıgın . 10 da 1 i KEMAH SPORUN . MAÇLARINDA . TÜRBÜNLERDE OLAK
28 Ocak 2014 Salı 20:25
Tüm Hakları Saklıdır © 2006 Kemahlilar | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : kemahlilar@gmail.com | Yazılım: CM Bilişim - Tasarım: INVIVA