• İstanbul17 °C
  • Erzincan9 °C
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Kemah Spor Olağanüstü Genel Kurulu Gerçekleşti
20 Aralık 2016 Salı 10:26

Kemah Spor Olağanüstü Genel Kurulu Gerçekleşti

Kemah Spor Olağanüstü Genel Kurulu Gerçekleşti

4 Aralık 2016 Pazar günü Çengelköy’deki Kulüp Merkezinde yapılan Genel Kurul Toplantısında Divan Heyeti görevini Harun Yücedal, Yusuf Gündüz ve Arif Çakır yürüttüler.


Toplantıya Kemahlılar Dernek Başkanı Mehmet Oral, Kemah Belediyesi ve Kemahlılar Derneği eski Başkanı Hüsamettin Şanal, Kemahlılar Derneği Eski Başkanlarından, Şerafettin Ulutürk ve Ekrem Türkan Kulübümüzün Eski Başkanlarından, Süleyman Payalan, Necati Tarlak ve Yusuf Gündüz, Kemahlılar Derneği Yönetim Kurulu Üyeleri ile  kulübümüzün üyelerinin yanı sıra gönül bağı ile kulübümüze bağlı dostlarımız katıldılar.

 

Genel Kurul Toplantısı açılış konuşması ile başladı. Daha sonra oluşan Divan heyetinin yönettiği toplantıda, gündem maddeleri okundu ve saygı duruşunda bulunuldu.  Gündem gereğince, Faaliyet Raporu, Hesap Raporu, Denetleme Kurul Raporu okunarak müzakere edildi ve oy birliği ile kabul edildi. Ardından Yönetim Kurulu oy birliği ile ibra edildi. Muhammen bütçe okunarak müzakere edildikten sonra oy birliği ile kabul edildi. Divan heyeti gündem gereğince seçilecek olan Yönetim Kurulu ile Denetleme Kurulu asil ve yedek üyeleri için daya listesi olup olmadığını sordu. Verilen tek listeden sonra başkaca bir liste olmadığından Hüseyin Çakmaktaşın listesi oy birliği ile seçildi.

 

Toplantıya katılan Kemahlılar Dernek Başkanı Mehmet Oral, Kemahlılar Derneği kurucu başkanı ve Kemah Belediyesi Eski Başkanı Hüsamettin Şanal, Kemahlılar Derneği Eski Başkanı Şerafettin Ulutürk, Kemahlılar Derneği Eski Başkanı Ekrem Türkan, Kemah Spor Eski Başkanı Necati Tarlak, Kemah Spor Eski Başkanı Yusuf Gündüz, Kemah Sivil Toplum Kuruluşlarımızın Duayen ismi Şükrü Ünal, Kemah Spor Yönetim Kurul Üyesi Fuat Sevim ve misafirler adına Şerafettin Aksu birer konuşma yaparak Kemah Spor’un dünden bugüne kat ettiği mesafeyi ve elde ettiği başarılara değinerek yönetime teşekkür ettikten sonra herkesin Kemah Spora destek olması gerektiğini vurguladılar.

 

Son derece verimli ve güzel geçen Genel Kurul Toplantısı çekilen hatıra resmi ile sona erdi.

İstanbul Kemah Spor Kulübü  Olağan Genel Kurul Toplantısı sonrasında yönetim kurulu adına bir açıklama yapan  Rahmi Tüter, ‘’İst. Kemah Spor Kulübümüzün Olağan Genel Kurulu güzel, verimli, her şeyin sevgi ve saygı çerçevesinde tartışıldığı ve tüm kararların oy birliği ile alındığı bir ortamda gerçekleşti. Bütün katılmacılara tüm kalbimizle teşekkür ediyor, Genel Kurul Toplantımızın hayırlara vesile olmasını temenni ediyoruz.

Geçmiş dönemlerde ilk günden bugüne kadar fedakârca çalışan, destek olan, futbol oynayan, taraftar olarak yanımızda olan camiamızın bütün mensuplarına şükranlarımızı sunuyoruz.  Biz dün görev yapan vefakar ve cefakar, kalbi gerçek Kemah Sevdası ile dolu değerli insanlarımızın bu güne kadar binbir emekle taşıyarak bizlere devrettiği bu bayrağı yere düşürmeden yapabileceğimizin en iyisini yapmaya çalışacak ve aynı şekilde emaneti bir başkalarına devredeceğiz. O güne kadar Kemah’lılardan çalışmalarımıza ve takımımıza destek olmalarını bekliyoruz.’’ Dedi. 


FOTOĞRAFLARBu haber toplam 1089 defa okunmuştur
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Tüm Hakları Saklıdır © 2006 Kemahlilar | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : kemahlilar@gmail.com | Yazılım: CM Bilişim - Tasarım: INVIVA