• İstanbul25 °C
  • Erzincan18 °C
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Kemah Şube Başkanları Toplantısı Yapıldı
08 Temmuz 2013 Pazartesi 10:42

Kemah Şube Başkanları Toplantısı Yapıldı

İl İdaresi Kanunu çerçevesinde yılda 2 defa yapılan ilçe idare şube başkanları toplantısının bu yıl için ilki 4 Temmuz Perşembe günü Kaymakamlık Makamında yapıldı.

  İl İdaresi Kanunu çerçevesinde yılda 2 defa yapılan ilçe idare şube başkanları toplantısının bu yıl için ilki 4 Temmuz Perşembe günü Kaymakamlık Makamında yapıldı.

             2013 yılının ilk altı ayında ilçemizin kurumlar düzeyinde genel değerlendirmesinin yapıldığı ve kurumlar arası eşgüdümü gerektiren hususların gözden geçirildiği toplantıda Kemah ilçemizdeki asayiş, eğitim, sağlık, tarım ve hayvancılık, din hizmetleri, sosyal yardımlar, mahallî altyapı yatırımları ve bankacılık hizmetleriyle alakalı kurum amirleri bilgi verdiler. Kamu hizmetlerinin esas itibariyle önemli bir sorun yaşanmadan etkin ve verimli bir şekilde sürdürüldüğü değerlendirildi. Hizmetlerin tarafsızlık ve devlete-millete sadâkat ilkeleri çerçevesinde, kaliteli ve etkin bir şekilde devam ettirilmesi için kurum amirlerinin ihtimam göstermesini isteyen Kaymakamımız Hasan ONGU, şu hususları ifade etti: Devletin belirli sorumluluklarının yüklendiği kurum amirleri olarak bizler, vatandaşlarımıza hizmet gayesiyle bu mevkilerde olduğumuzu aklımızdan çıkarmamalıyız. Her zaman “hayatı kolaylaştırmayı ve insanın mutluluğunu” esas almalıyız. Hizmetlerin yürütümünde adalet ve tebessüm temel düsturlarımız olmalı. Kurum amirlerimiz tabii ki bir yönüyle kendi kurum personelinin mesai arkadaşıdırlar fakat bununla birlikte denetim görevini de aksatmadan sürdürmeliler. Mesai saatlerine riayet, tasarruf, temizlik, kılık-kıyafet, mazeret ve yıllık izinler konusunda lütfen gereken hassasiyeti gösteriniz.

           2013 Yılında ikinci toplantının Aralık ayında yapılacağını belirten Kaymakamımız, toplantının sonunda tüm kurum amirlerine gayretlerinden dolayı teşekkür etti, çalışmalarında başarı ve kolaylıklar diledi.

Kaynak: Kemah Kaymakamlığı

CIMG0012_1024_x_768CIMG0013_1024_x_768CIMG0019_1024_x_768CIMG0017_1024_x_768

Bu haber toplam 1648 defa okunmuştur
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Tüm Hakları Saklıdır © 2006 Kemahlilar | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : kemahlilar@gmail.com | Yazılım: CM Bilişim - Tasarım: INVIVA