• İstanbul17 °C
  • Erzincan10 °C
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Kemah Yatılı Bölge Ortaokulunun Çehresi Değişiyor
06 Kasım 2012 Salı 00:00

Kemah Yatılı Bölge Ortaokulunun Çehresi Değişiyor

İhalesi Kaymakamlığımız Hizmet Birliği tarafından yapılan Yatılı Bölge Ortaokulu onarım işleri başladı. Takriben 2 ay sürmesi beklenen ve maliyeti 97.000 TL’yi bulan iş kapsamında okulun

İhalesi Kaymakamlığımız Hizmet Birliği tarafından yapılan Yatılı Bölge Ortaokulu onarım işleri başladı. Takriben 2 ay sürmesi beklenen ve maliyeti 97.000 TL’yi bulan iş kapsamında okulun çatısı, kız ve erkek yurdunun çatısı ve pencereleri tamamen değiştiriliyor.

 

            Onarım işleri devam ederken okul öğretmenlerimiz de boş durmuyor. Kemah’ın eski belediye başkanlarından Şişli Belediye Başkan yardımcısı Sayın Cevdet BAYRAM’ın temin etmiş olduğu boyalarla “her şey öğrencilerimiz için” diyerek yola çıkan Yatılı Bölge Ortaokulu’nun fedakâr çalışanları el birliğiyle okulun iç kısmını boyadı. Okulun onarımı yapılırken İlçemiz Kaymakamı Sayın Hasan ONGU okulu ziyaret ederek öğretmenlere ve yardımcı personele fedakârlıklarından dolayı teşekkür etti.

 

             Okul müdürü Bülent TAHMAS: “Biz bir aileyiz. Öğrencilerimizin daha güzel ve temiz ortamda eğitim ve öğretimlerine devam etmeleri için elimizden ne gelirse yapacağız, yaptığımız iş meşakkatli olduğu kadar oldukça duygulu ve zevkli.  Gönlümüz öğrencilerimizin kötü bir ortamda, boyasız badanasız yerlerde eğitim görmesine elvermedi. Öğretmenlerimiz ve yardımcı personelimizle elimizden geleni yaptık ve okulumuz güzel bir görünüme kavuştu. Personelime yaptıkları fedakarlıktan dolayı çok teşekkür ediyorum.” ifadelerini kullandı.

Kaynak: Kemah Kaymakamlığı

Bu haber toplam 1611 defa okunmuştur
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Tüm Hakları Saklıdır © 2006 Kemahlilar | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : kemahlilar@gmail.com | Yazılım: CM Bilişim - Tasarım: INVIVA