• İstanbul20 °C
  • Erzincan22 °C
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
KEMAHDA YARI YIL TATİL PROGRAMI
29 Ocak 2007 Pazartesi 00:00

KEMAH'DA YARI YIL TATİL PROGRAMI

NECATİBEY İLKÖĞRETİM OKULUNDANI. DÖNEM EĞLENCE PROGRAMI              İlçemiz Necatibey İlköğretim Okulunun  2006-2007 

NECATİBEY İLKÖĞRETİM OKULUNDAN

I. DÖNEM EĞLENCE PROGRAMI

 

 

            İlçemiz Necatibey İlköğretim Okulunun  2006-2007  Eğitim-Öğretim  yılının I. dönem sonunda düzenlemiş oldukları kültür  sanat  eğlence gecesi 25.01.2007 günü Kemah Lisesi salonunda  Kemah  halkımızın ve öğrenci velilerinin  yoğun ilgisiyle gerçekleştirildi.

Çok hızlı bir gelişim yaşayan dünyamız ve ülkemizin, değişen ve gelişen eğitim sistemimizin öğrenmeyi öğrenen, bilgiye erişim yol ve yöntemlerini bilen, yeni bilgi üretebilen, bilgi ve becerilerini karşılaştığı problemlerin çözümünde kullanabilen bireyler yetiştirdiğini, bilginin her yaşta ve her yerde öğrenilebileceğini, ama yeteneklerin geliştirilmesinin ancak çocukluktan itibaren alınan iyi bir eğitimle geliştirilebilineceğini ifade ettiği açılış konuşmasını yapan Necatibey İlköğretim Okulu Müdürü;

Bu amaç doğrultusunda, bu yıl eğitimde okul olarak özelde amaçlarının öğrencilerimizi hem bilgi hem de kişisel becerileriyle kendini geliştirmiş, daha donanımlı bireyler olarak yetiştirip, topluma daha faydalı bireyler kazandırmak olduğunu belirtti.

Büyükten küçüğe hoşça vakit geçirilen gecede, gösterilerini canla başla sergilemeye çalışan miniklerimizin çabaları görülmeye değerdi.

Öğrencilerimizin çalışmalarına gerek maddi gerekse manevi desteklerini esirgemeyen başta İlçe Kaymakamımız Sayın Eyüp ÇALIŞIR’a, Belediye Başkanımız Sayın Şükrü BALCI’ya, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Cemal DÜZENLİ’ye, gösterinin sunumu için mekan ve teknik destek sağlayan Lise Müdürümüz Sayın Sıtkı KÜÇÜKTAŞ’a, emeği geçen tüm personele, programa katılan değerli velilerimize ve halkımıza teşekkürler.

 

Kaynak:

www.kemah.gov.tr

 

Bu haber toplam 799 defa okunmuştur
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Tüm Hakları Saklıdır © 2006 Kemahlilar | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : kemahlilar@gmail.com | Yazılım: CM Bilişim - Tasarım: INVIVA