• İstanbul22 °C
  • Erzincan20 °C
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Kemahlı Belediye Başkanlığı ve Meclis Üyesi Adaylarımız..
13 Mart 2009 Cuma 00:00

Kemahlı Belediye Başkanlığı ve Meclis Üyesi Adaylarımız..

Yaklaşan Mart 2009 Yerel seçimleri öncesiKemahlı Belediye Başkanlığı ve Meclis üyesi adaylarımızıtanıtmaya devam ediyoruz. Büyük Birlik Partisi Ümraniye Belediye Başkan

Yaklaşan Mart 2009 Yerel seçimleri öncesi

Kemahlı Belediye Başkanlığı ve Meclis üyesi adaylarımızı

tanıtmaya devam ediyoruz.

 


Büyük Birlik Partisi Ümraniye Belediye Başkan Adayı BBP MKYK Üyesi Bayram Karacan oldu.

 

Karacan yaptığı açıklamada, 'Büyük Birlik Partisi olarak, Türkiye'de 923 seçim bölgesinde, adaylarımızla ve partimizin amblemiyle yerel seçimlere katılacağız. Belediyeler, il genel meclis üyeliklerinde her yerde adaylıklarımızı koyacağız. Bu seçimlerde baraj sorunu yoktur. Büyük Birlik Partisi de bu seçimlerde çok ciddi bir sıçrama yapacaktır' ifadelerini kullandı. Karacan, Ümraniye'nin sorunlarını çok iyi bildiğini belirterek, 'Ümraniye'nin sorunlarını, potansiyelini, bu sorunların nasıl çözüleceğini çok iyi biliyorum. Çok nitelikli bir ekiple yola çıktım. Ekibimizle birlikte Ümraniye'miz için önemli ve değerli hizmetlerimizin olacağına emin olabilirsiniz' dedi.

Bayram Karacan kimdir?

1971 Erzincan İli Kemah İlçesinde doğdum. İlkokul, Ortaokul ve Liseyi Erzincan'da bitirdikten sonra, 1988 yılında Uludağ Üniversitesi İİBF Fakültesi Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri bölümünde Üniversite tahsilime başladım. 1989 yılında yatay geçişle İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri Bölümüne geçtim. 1990 yılında Aynı fakültenin İktisat bölümüne geçerek 1992 yılında üniversite tahsilimi bu bölümde bitirdim.

1998 yılından beri İstanbul'da Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavir olarak mesleki hayatımı sürdürmekteyim. 2000-2004 yılları arasında Meslekte Birlik Mali Müşavir ve Muhasebeciler Grubunda yönetim kurulu üyeliği ve Başkan Yardımcılığı Yaptım. 2002 ve 2004 yıllarında İSMMMO genel kurulunda Yönetim kurulu adayı olarak seçimlere katıldım.

Lise yıllarında ülkü ocaklarında siyasi görüşlerim şekillendi. Aktif siyasete 30/12/2001 yılında BBP İstanbul İl Yönetim Kurulu Üyesi Olarak Başladım. 26/08/2002 Tarihinde BBP Genel Merkezi tarafından İl başkanı olarak atandım. 01/05/2003 Tarihinde İstanbul İl başkanlığı görevimden Kendi isteğimle ayrıldım. İl başkanlığından ayrıldığım dönemden sonra kurulan iki ayrı il yönetim kurulunda İl yönetim kurulu üyesi ve İl başkan yardımcılığı görevlerinde bulundum. 25/05/2006 Tarihinde ikinci kez BBP Genel merkezi tarafından İl başkanlığı'na atandım.

19/08/2007 Tarihinde yapılan Olağanüstü Büyük kurultayda Merkez Karar ve Yürütme kurulu asil üyesi oldum. Daha sonra 09/11/2008 Tarihinde yapılan Olağan Büyük Kurultayda yeniden Merkez karar ve Yürütme Kurulu Üyeliğine seçilerek Eğitim ve Ar-Ge'den sorumlu başkan yardımcılığı görevine atandım. Aynı zamanda merkezi Ankara'da olan Birlik Akademisi İstanbul Şube Başkanlığı'na atandım. Siyasi hayattan başka sosyal faaliyet olarak merkezi Üsküdar'da olan Müstakil Çevreciler Derneği'nde (MÜÇEV) Kurucu üye ve Genel Başkan Yardımcılığı görevini yürütmekteyim.

İlgi alanlarım Arasında kitap okumak ( Tarih, Tarihi olaylarla ilgili roman ve hikayeler ve de özellikle Cumhuriyet dönemi Siyasi tarih ile ilgili kitap, yorum ve makaleler, başarı hikayeleri ile ilgili kitaplar ve biyografiler), Müzik ( Türkü) dinlemek, Sinema ve dost meclislerinde yapılan sohbetlerden büyük keyif alırım. Evliyim ve bir çocuk babasıyım.

 

 

Büyük Birlik Partisi      Bayram Karacan

 

Esenler Belediyesi Meclis Üyesi Adayı

Osman Sevinç

 

Bu haber toplam 1333 defa okunmuştur
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Tüm Hakları Saklıdır © 2006 Kemahlilar | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : kemahlilar@gmail.com | Yazılım: CM Bilişim - Tasarım: INVIVA