• İstanbul30 °C
  • Erzincan28 °C
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Kemahlı Dostları Reşit Yücedalı Yanlız Bırakmadı
09 Ağustos 2010 Pazartesi 00:00

Kemahlı Dostları Reşit Yücedal'ı Yanlız Bırakmadı

KEMAH'LI DOSTLARINDAN     Reşit   Yücedal'a     GEÇMİŞ OLSUN ZİYARETİ    Kemah'lıların yakından tanıdıgı Ayranpınar Köyü

KEMAH'LI DOSTLARINDAN

     Reşit   Yücedal'a     

GEÇMİŞ OLSUN ZİYARETİ


    Kemah'lıların yakından tanıdıgı Ayranpınar Köyü Spor Kulübünün yıldız oyuncularından Reşit Yücedal ani rahatsızlıgı nedeniyle yattıgı Çapa Tıp Fakültesi Hastanesinde  ziyaretçi akınına ugruyor. Hastane çalışanlarının, ziyaretçilerin ve diger yatan hastaların ilgisini çeken bu ziyaretler artarak sürerken, cumartesi günü kalabalık bir hemşehri toplulugu Reşit Yücedal'ı ziyaret ederek kendisine ve yakınlarına moral destek verdi.

 
   Reşit Yücedal'ın ailesininde bulundugu bu ziyarette kalabalıgın hastane odasına çıkmasının sorun olacagı düşüncesiyle ve diger hastalarıda rahatsız etmemek amacıyla Reşit Yücedal, agabeyisi Harun Yücedal'ın refakatinde bahçeye çıkarak sevenlerinin geçmiş olsun dileklerini kabul etti.


 
   Bahçeye çıkış anında kapıdan görünmesiyle beraber alkışlarla karşılanan Reşit Yücedal için  önceden hazırlanan bir pankart açıldı ve kendisine tezahüratlar yapıldı. Daha sonra tek tek onlarca ziyaretçi geçmiş olsun dileklerini iletirken ortaya konulan tablo dostluk ve dayanışmanın yanısıra bir vefa örnegi olarak ziyarette bulunan herkese ve tüm ailesine duygulu anlar yaşattı.


   Ziyaretle ilgili olarak kendilerinden bilgi aldıgımız Dedeoglu Köyü Dernek Başkanı Selahattin Sarıyıldız ve Tan Köyü Dernek Başkan Yardımcısı Ali Karahan ile Saim Ovayurt ve Dursun özlü bu ziyaretin Reşit Yücedal ve ailesine karşı bir dostluk ve vefa ziyareti oldugunu birkaç arkadaşın haberleşmesiyle bugün gerçekleştirildigini söylediler.
 
   Kemah Spor Kulübü Yönetim Kurulu Üyesi ve Reşit Yücedal'ın akrabası olan Mürsel Toraman ise;
-Düşünen ve gelenlere tüm aile adına teşekkür ediyoruz, bizler için moral oldu. Hergün yogun şekilde ziyaretçi geliyor biz herkese teşekkür ediyor ve herkesin dualarını bekliyoruz. Bugün bu şekilde topluca ve organize şekilde buraya gelen Kemah'lılar bir dostluk örnegi sergilemişlerdir, gerçekten çok duygulandık Reşit adına ve kendi adımıza bu kadar dostu birarada görmek elbetteki bizleri ziyadesiyle memnun etmiştir gelen, gelmeyen tüm hemşehrilerimize teşekkür ediyoruz. Dedi.


Kaynak:www.kemahspor.com


 


İst. Kemah Spor Yönetim Kurulu


Ziyaret Sonrasında


 Reşit Yücedal


için  geçmiş olsun mesajı yayınladı


 


  Yıllarca Ayranpınar Köyü Kulübünde futbol oynayan ve şampiyon kadrolardaki başarıları ile göz dolduran, dostluk ve kardeşilik adına ter döken kardeşimizin bir an önce iyileşerek aramıza dönmesi en büyük temennimizidir.
   Kemah Spor Kulübü Yönetim Kurulu, Teknik Heyeti ve Sporcu Kadrosu ile madden ve manen kanımızla, canımızla Reşit Yücedal'ın yanında olmayı kendimize onurlu bir vazife biliyoruz. 
   Toplumumuzun kilometre taşlarından saydıgımız Ayranpınar Köyümü'zün yigit evladı Reşit Yücedal'a ailesine ve tüm Ayranpınar Köyü'ne tekrar geçmiş olsun dileklerimizi sunuyor, Allahtan acil şifalar diliyoruz...
 
        ...  GEÇMİŞ OLSUN REŞİT YÜCEDAL  ...

İST. KEMAH SPOR KULÜBÜ  YÖNETİM KURULU

 

Bu haber toplam 1790 defa okunmuştur
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Tüm Hakları Saklıdır © 2006 Kemahlilar | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : kemahlilar@gmail.com | Yazılım: CM Bilişim - Tasarım: INVIVA