• İstanbul17 °C
  • Erzincan9 °C
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Kemahlı Sanayiciye Bakan Ziyareti
05 Ekim 2006 Perşembe 00:00

Kemahlı Sanayiciye Bakan Ziyareti

            Mutlusan Elektrik A.Ş'nin PERPA'da bulunan genel merkezine gelen Ulaştırma Bakanı Binali Yıldırım, Mutlusan Elektrik A.Ş.

         

 

 

 

Mutlusan Elektrik A.Ş'nin PERPA'da bulunan genel merkezine gelen Ulaştırma Bakanı Binali Yıldırım, Mutlusan Elektrik A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Kaçmaz ve firma çalışanları tarafından çiçeklerle karşılandı. Bakan Yıldırım'ın ziyaretinde ERSİAD Başkanı Gülbey Sezgin, EKEV Başkanı Sadık Ağca ve PERPA Yönetim Kurulu üyeleride hazır bulundu. Ulaştırma Bakanı Binali Yıldırım'a, TCDD Genel Müdürü Süleyman Karaman ve Denizcilik Müsteşarı İsmet Yılmaz'da eşlik etti.

Bakan Yıldırım Mutlusan

Elektrik A.Ş.'ni ziyaret etti

Ulaştırma Bakanı Binali Yıldırım, elektrik sektöründe Türkiye'nin önde gelen firmalarından Erzincanlı işadamlarımızdan Mustafa Kaçmaz'ın sahibi olduğu Mutlusan Elektrik A.Ş.'yi ziyaret etti

Kaçmaz firma hakkında bilgi verdi

Mutlusan A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Kaçmaz, Bakan Yıldırım'ın ziyaretinden büyük onur duyduğunu belirtti. Ulaştırma Bakanı Binali Yıldırım'a firma hakkında bilgiler veren Mustafa Kaçmaz, Mutlusan Elektrik A.Ş.?yi  1983 yılında kurduklarını ve bugünlere geldiklerini söyledi.

Kaçmaz, "Türkiye genelinde 5 bin bayimiz var ve 40 ülkeye de ihracat yapıyoruz. Firmamızda çalışan 350 personelimiz var. İlimizle ve köyümüzle olan bağlantılarımızı hiç bir zaman kopartmadık ve memleketimiz için her zaman elimizden geleni yapmaya çalışıyoruz" dedi.

Bakan Yıldırım, "gurur verici"

Ulaştırma Bakanı Binali Yıldırım'da yaptığı konuşmasında, İstanbul?da bululan Erzincanlı işadamlarını ziyaret etmeye başladıklarını ve bunu da sürdüreceklerini söyledi. Bakan Yıldırım, 33 yıllık bir geçmişe sahip olan Mutlusan Elektirik A.Ş'nin bugünlere gelmesinin gurur verici olduğunu belirterek, 350 kişiye iş sağlanmasının 1500 kişeye aş verilmesi anlamına geldiğini ifade etti. Ulaştırma Bakanı Binali Yıldırım, 'hem yurt içinde hem yurt dışında satışlar yapıyorsunuz, ülkemize kaynak sağlıyorsunuz. Bunun için Mustafa Kaçmaz Bey'e ve tüm çalışanlarına teşekkür ediyorum. Ayrıca bir hemşehrimiz olarakta tüm bu işlerin yanında 24 ayar Erzincanlı olarak tüm etkinliklerde bulunmanızda bizi için gurur verici' dedi. 

CANHABER/İST.

Kaynak:

www.canerzincangazetesi.com

 

 


Kaynak:
CANERZİNCAN GAZETESİ

Bu haber toplam 2020 defa okunmuştur
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Tüm Hakları Saklıdır © 2006 Kemahlilar | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : kemahlilar@gmail.com | Yazılım: CM Bilişim - Tasarım: INVIVA