• İstanbul20 °C
  • Erzincan13 °C
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Kemahlilar.com Sinan Erdem'de Kurulan Stantlardaydı
11 Mart 2013 Pazartesi 07:55

Kemahlilar.com Sinan Erdem'de Kurulan Stantlardaydı

Erzincanlilarinsesi.com’un, “Erzincanlıların Sesi, Türkiye’nin Sesidir” başlığı altında, Kemahtarihi.com, Kemahlılar.com ve Radyo Gurbet24 ile birlikte ortaklaşa kurduğu stant ve Özden Gazetesi ile Erzincan Gazetesi’nin ayrı ayrı kurdukları stantlar, ziya

Erzincanlilarinsesi.com’un, “Erzincanlıların Sesi, Türkiye’nin Sesidir” başlığı altında, Kemahtarihi.com, Kemahlılar.com ve Radyo Gurbet24 ile birlikte ortaklaşa kurduğu stant ve Özden Gazetesi ile Erzincan Gazetesi’nin ayrı ayrı kurdukları stantlar, ziyaretçilerin akınına uğradı.

Kemahlılar.com 'un da site ziyaretçileri ve Erzincanlı hemşerilerimiz ile buluştuğu stantta memleket çalışmalarımız hakkında oldukça faydalı tanıtım ve bilgilendirmeler yapıldı. Kemahlılar.com'un kurumsal kimliğini oluşturarak çeşitli çalışmalara hazırlık yapan sitemiz imtiyaz sahibi ve genel yayın yönetmeni Ercan Babacan; yerel siteler ile ortak projelerinin olduğunu ve yakında güzel çalışmalar ile memleket hizmetine devam edeceklerinin altını çizdi.

Ataköy Sinan Erdem Spor Salonu’nda düzenlenen, Erzincan’ın Düşman İşgalinden Kurtuluşunun 95. Yıl Dönümü Şölenine, salonun girişine kurulan stantlar ayrı bir renk kattı.

Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Binali Yıldırım’ın himayelerinde, Erzincanlı Sanayici ve İşadamları Derneği (ERSİAD) ile Erzincan Kültür ve Eğitim Vakfı (EKEV) tarafından organize edilen Şölene, salonun girişinde kurulan stantlar damgasını vurdu.

Erzincan Belediyesi ve İlçe Belediyeleri ile merkezleri İstanbul’da bulunan yerel basın kuruluşlarının kurduğu stantlar, şölene katılan Erzincanlılar tarafından büyük ilgi gördü.
İl ve İlçe stantlarının üzerinde alın yazıları yer alırken, katılacaklarını daha önceden teyid etmelerine rağmen Basın Kuruluşlarının stantlarında alın yazısının olmaması dikkat çekti. Basın Kuruluşlarının temsilcileri, "Burada da üvey avlat muamelesi gördük" dediler.

Stantları tek tek gezen Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Binali Yıldırım, stantlarda bulunan yöresel ürünlerden tattı ve Kemah Belediyesi standında tulum döner kesti.

Belediyeler kurdukları stantlarda, yörenin doğal güzelliklerinin resimlerini, bakır işlemelerini, Kemaliye’ye has kapı tokmaklarını, bal, tulum peyniri, leblebi, ceviz, lök ve pestil gibi yörede üretilen ürünlerini ve tarihi eşyaları sergilendiler.

Erzincanlilarinsesi.com da, Next&NextStar sponsorluğunda fuar alanında yerini aldı.

Erzincanlilarinsesi.com’un, “Erzincanlıların Sesi, Türkiye’nin Sesidir” başlığı altında, Kemahtarihi.comKemahlılar.com ve Radyo Gurbet24 ile birlikte ortaklaşa kurduğu stant ve Özden Gazetesi ile Erzincan Gazetesi’nin ayrı ayrı kurdukları stantlar, ziyaretçilerin akınına uğradı.

“Erzincanlıların Sesi, Türkiye’nin Sesidir” başlığı altında kurulan stantta,Erzincanlilarinsesi.comKemahlılar.comKemahtarihi.com ve Radyo Gurbet24 ile Kemahtarihi.com Genel Yayın Yönetmeni Araştırmacı - YazarRecep Babacan’ın yakında çıkacak olan “İmparatorluğun Son NefesiSultan Abdülhamid Han” isimli kitabın tanıtımı yapıldı.

Ayrıca, okurlarıyla buluşan Araştırmacı - Yazar Recep Babacan, “Oğuz Onbaşı” isimli kitabını imzaladı.

Özden Gazetesi ve Erzincan Gazetesi’de kurdukları stantlarda, gazete ve yayınlarının tanıtımını yaptılar.

Erzincanlıların Sesi, Türkiye’nin Sesidir standında, Sedat SevimErcan BabacanRecep BabacanÖmer Kızılırmak ve Mehmet Aydoğmuş. Özden Gazetesi standında, Hasan Fikri Bilgiç ve Hüseyin Fikret Bilgiç. Erzincan Gazetesi standında, Şener Kara ve Aydın Çobanoğlu ziyaretçilerle yakından ilgilenerek, çalışmaları hakkında bilgiler verdiler.

Erzincanlıların Sesi, Türkiye’nin Sesidir” başlığı altında stant kuran; Erzincanlilarinsesi.com, Kemahtarihi.com, Kemahlılar.com ve Radyo Gurbet24 ile Özden Gazetesi ve Erzincan Gazetesi stantlarını, Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Binali Yıldırım başta olmak üzere, Erzincan Belediye BaşkanıYüksel Çakır, AK Parti Bursa İl Başkanı Sedat Yalçın, Kemah Belediye BaşkanıHüsamettin Şanal, Sultanbeyli Belediye Başkanı Hüseyin Keskin, ERSİAD Başkan Yardımcısı ve Next&NextStar Yönetim Kurulu Başkanı Erol Yüksel, İSTOD Başkanı Zakir Uzun, EKEV eski Genel Sekreteri Latif Yetişkin, Kemahlılar Dernek Başkan Yardımcısı Fahri Gürkan ve Yönetim Kurulu Üyeleri ile binlerce Erzincanlı ziyaret etti.
 
Bu haber toplam 1926 defa okunmuştur
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Tüm Hakları Saklıdır © 2006 Kemahlilar | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : kemahlilar@gmail.com | Yazılım: CM Bilişim - Tasarım: INVIVA