• İstanbul17 °C
  • Erzincan11 °C
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Kemahlılar Derneği Ankara’ya Çıkarma Yaptı
17 Şubat 2017 Cuma 12:54

Kemahlılar Derneği Ankara’ya Çıkarma Yaptı

Kemahlılar Derneği Ankara’ya Çıkarma Yaptı

Kemahlılar Derneği Yönetimi bu hafta içerisinde iki gününü Ankara’ya ayırarak çeşitli resmi ziyaretlerde bulundu. 40. Geleneksel Kemah Köyleri Dostluk Turnuvası Şehit Burak Cantürk Sezonu açılışı şöleni için resmi protokol davet edildi ve Kemah için hangi projeleri hayata geçirebiliriz konuşuldu.Ankara’da gerçekleşen ziyarete Kemah Kaymakamı 
Cuma Çotu ve Belediye Başkanı Osman Kemal Aslan’da katıldı. Kemahlılar Dernek Başkanı Mehmet Oral,Kemah Turnuvası Başkanı Yusuf Gündüz,Dernek  Başkan Yardımcısı Saim Ovayurt,Genel Koordinatör Kani Akay,Tanıtım Basılı Yayın ve Sosyal Medya Birim Sorumlusu Şahin Culfa, yönetim kurulu üyesi Ahmet Taşkın ve Engin Köklü'den oluşan heyet Ankara’da resmi ziyaretlerde bulundu.

Kemahlılar Dernek Yönetimi; Başta Gençlik ve Spor Bakanı Çağatay Kılıç, Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı Orhan Birdal, Erzincan Milletvekilleri Sebahattin Karakelle ve Serkan Bayram, İstanbul Milletvekili Mustafa Ataş,Gençlik ve Spor Bakanlığı Müşaviri Ömer Faruk Terzi,TKİ Genel Müdürlüğü İdari ve Sosyal İşler Daire Başkanı Süreyya Yoğurtçu, Karayolları Genel Müdürlüğü İnsan Kaynakları Dairesi Başkanı Ayhan Çiftci'yi makamlarında ziyaret ettiler.

Başbakanımız sayın Binali Yıldırım ile gerçekleşen görüşme AK Partigenel merkezinde gerçekleşti. Makamında Kemahlılar Dernek yönetimini ağırlayan Binali Yıldırım ile Dernek yönetimi Kemahlılar için neler yapabilirizi konuştular. Dernek Başkanı Mehmet Oral toplantı sonrası yaptığı konuşmada toplantının çok verimli geçtiği ve ilerleyen aylarda Kemahlılar için güzel haberlerin duyulacağı bir dönem olacağını vurguladı..40. Kemah Köyleri Dostluk Turnuvası Şehit Burak Cantürk Sezonu açılışı için Başbakan Binali Yıldırıma davetiye verildi.
Bu haber toplam 1157 defa okunmuştur
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Tüm Hakları Saklıdır © 2006 Kemahlilar | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : kemahlilar@gmail.com | Yazılım: CM Bilişim - Tasarım: INVIVA