• İstanbul29 °C
  • Erzincan32 °C
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Kemahlılar Derneği, Gurbeti İftarda Buluşturdu
26 Temmuz 2013 Cuma 11:43

Kemahlılar Derneği, Gurbeti İftarda Buluşturdu

Kemahlılar Derneği, Gurbeti İftarda Buluşturdu

Kemahlılar Sosyal Kültür ve Yardımlaşma Derneği, geleneksel olarak her yıl organize ettiği iftar yemeğinde, gurbette yaşayan bine yakın Kemahlıyı iftar sofrasında buluşturdu.

Next&NextStar Yönetim Kurulu Başkanı ve ERSİAD Başkan Yardımcısı Erol Yüksel’in ev sahipliği yaptığı iftar yemeğine, Kemahlılar büyük ilgi gösterdi.

Anadolu Hisarı’nda bulunan Kıyı Emniyeti Genel Müdürlüğü Sosyal Tesislerinde düzenlenen iftar yemeğine; Kemah Belediye Başkanı Hüsamettin Şanal, İSKİ Yönetim Kurulu Üyesi Sıdık Eraslan, ERSİAD Başkanı Gülbey Sezgin, EKEV Başkanı Sadık Ağca, ERSİAD Başkan Vekili Mehmet Koçyiğit, Başkan Yardımcısı Erol YükselYavuz Canikli ve Hasan Morkoyun, EKEV Mütevelli Heyeti Üyesi Ahmet Turan Akkaya ve Kerim Özcanlı, Refahiye Dernek BaşkanıMahmut Kumbar, İliç Köyler Birliği Başkanı Cahit Tatar, MHP Beyoğlu ilçe Başkan Yardımcısı İbrahim Göktürk, Kimse Yok mu Derneği Yönetim Kurulu Üyesi Necati Tarlak, Zeytinburnu Belediyesi Fen İşleri Müdürü Engin Köklü, DHMİ Atatürk Havalimanı Güvenlik müdürü Bilgin Kutluğ, Köy Dernek Başkanları ve bine yakın davetli katıldı.

Kemahlılar Sosyal Kültür ve Yardımlaşma Derneği Başkanı Şerafettin Ulutürk yaptığı konuşmada, iftar yemeğine katılanlara teşekkür ederek, “Geleneksel hale getirdiğimiz iftar yemeğinde amacımız mübarek ramazan akşamında hemşehrilerimizle iftar sofrasında buluşmak.

Bugün bizlerin bir araya gelmesine vesile olarak ev sahipliği yapan işadamımız Sayın Erol Yüksel’e teşekkür ediyorum.

Görevde bulunduğumuz süre içerisinde Kemahlılara yakışır hizmetler yapmaya gayret gösterdik. Sizlerden aldığımız güçle birçok hizmete imza attık. Sizlerin desteği ve katkılarıyla el ele gönül birliği içerisinde daha birçok hizmete daha imza atacağız” dedi.

Başkan Ulutürk konuşmasının ardından Yönetim Kurulu Üyeleriyle birlikte, İftar yemeğine ev sahipliği yapan Next&NextStar Yönetim Kurulu Başkanı Erol Yüksel’e bir teşekkür plaketi takdim etti.

Next&NextStar Yönetim Kurulu Başkanı Erol Yüksel, Kemahlıların iftar sofrasında buluşturan dernek yöneticilerine teşekkür ederek, “Mübarek ramazan akşamında burada bulunmaktan büyük mutluluk duyuyorum. Bugün burada çok güzel bir tablo görüyorum. Bu güzel topluluğu bir araya toplamak çok gurur verici olay. Allah bu birlik ve beraberliğimizi bozmasın” dedi.

 

 

İftar sofrasında bir arada bulunmanın mutluluğunu yaşayan Kemahlılar, gecenin geç saatlerine kadar sohbet ettiler.

Kaynak: www.erzincanlilarinsesi.com
 
Bu haber toplam 2206 defa okunmuştur
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Tüm Hakları Saklıdır © 2006 Kemahlilar | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : kemahlilar@gmail.com | Yazılım: CM Bilişim - Tasarım: INVIVA