• İstanbul28 °C
  • Erzincan27 °C
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Kemahlılar Derneği İstişare Turlarına Başladı
21 Kasım 2016 Pazartesi 12:01

Kemahlılar Derneği İstişare Turlarına Başladı

Kemahlılar Derneği Olağan Genel Kurulu sonrası Mehmet Oral başkanlığındaki yönetim kurulu; iş adamlarımız ve camiamızın önde gelen isimleri ile akşam yemeğinde bir araya geldi.
Kemahlılar Derneği Olağan Genel Kurulu sonrası Mehmet Oral başkanlığındaki yönetim kurulu; iş adamlarımız ve camiamızın önde gelen isimleri ile akşam yemeğinde bir araya geldi.
 
Laleli Taşkın Restaurant'ta gerçekleşen yemeğe İstanbul Büyükşehir Belediyesi Meclis Üyesi Cevdet Bayram, Kemah Spor Başkanı Hüseyin Çakmaktaş, Cevdet Kolak Vakfı Başkanı Hamit Erim, Kemahlilar. com Genel Yayın Yönetmeni ve Ergab Genel Sekreteri Ercan Babacan, KKDT Eski Başkanlarından Davut Dede, Ekev Başkan Yardımcısı İhsan Payalan, İş adamlarımız Mustafa Kaçmaz, Cafer Bektaş, Adem Yakut, Haluk Taşkın, Mehmet Ali Sevim, Yılmaz Manav, Bozoğlak Köyü Başkanı Erdoğan Babacan, Turnuvamızın efsane isimlerinden Birol Babacan, hemşehrilerimiz Caner Gökalp, Hayrettin Özmen,Fuat Sevim, Oktay Böğü, Necati Tarlak,Mevlüt Sevim katıldılar.
 

Samimi bir ortamda gerçekleşen yemekte Kemahlılar Derneği Başkanı Mehmet Oral ;
 
 
'' Sizleri ağırlamaktan dolayı son derece memnun olduğumu ifade ederek sözlerime başlamak istiyorum. Kemahlıların bizlere teveccüh göstererek vermiş oldukları bu onursal görevi ben ve yönetim kurulu arkadaşlarım geçtiğimiz iki yılda olduğu gibi bundan sonraki iki yıllık dönemde de layıkıyla yapma gayretinde olacağız. Son derece gururlu ve mutluyum. Seçimli bir genel kurulda, camiamızın geniş katılım ve takip gösterdiği bir genel kurulda böylesi bir oy farkıyla tekrar seçilmiş olmak camiamızın da artık başlamış olan değişim ve gelişim sürecine açık desteğinin bir göstergesi olmuştur. Sosyal medya da değil gönüllerde yer bulmak ve kazanabilmek prensibi ile tevazumuzu koruyarak ama daha çok çalışarak omuzlarımızda taşıdığımız asli görevi başarılı bir şekilde yerine getireceğimizden kimsenin şüphesi olmasın. Bu ve buna benzer mini toplantılar ile camiamız önde gelenlerini misafir etmeye devam edeceğiz. Bunu Çok Sesli Çok Nefesli bir Kemah için başlangıç kabul ediyor katılımızdan dolayı teşekkür ediyorum'' diyerek düşüncelerini ifade etti.

 
Kemah  ve Kemahlılar için çok değerli fikirlerin ifade edildiği toplantı toplu fotoğraf çekimi ile son buldu.
 
 
Bu haber toplam 1273 defa okunmuştur
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Tüm Hakları Saklıdır © 2006 Kemahlilar | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : kemahlilar@gmail.com | Yazılım: CM Bilişim - Tasarım: INVIVA