• İstanbul20 °C
  • Erzincan14 °C
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
KEMAHLILAR DERNEĞİ, KEMAHLILARI İFTARDA BULUŞTURDU
08 Eylül 2008 Pazartesi 00:00

KEMAHLILAR DERNEĞİ, KEMAHLILARI İFTARDA BULUŞTURDU

KEMAHLILAR DERNEĞİ, KEMAHLILARI İFTARDA BULUŞTURDU Kemahlılar Sosyal Kültür ve Yardımlaşma Derneğinin Geleneksel olarak her yıl düzenlediği iftar yemeği, Çamlıca Hacegan Restaurant

KEMAHLILAR DERNEĞİ,

KEMAHLILARI İFTARDA BULUŞTURDU

 

Kemahlılar Sosyal Kültür ve Yardımlaşma Derneğinin Geleneksel olarak her yıl düzenlediği iftar yemeği, Çamlıca Hacegan Restaurant da büyük katılım ile yapıldı.

Geleneksel İftar yemeğine; Kemah Kaymakamı Eyüp Çalışır, Üsküdar eski Belediye Başkanı Yılmaz Bayat, Şişli Belediye Başkan Yardımcısı Cevdet Bayram, ERSİAD Başkanı Gülbey Sezgin, Başkan Vekili Mehmet Koçyiğit, Yönetim Kurulu Üyesi Mustafa Kaçmaz ve Baki Özaslan, EKEV Başkanı Sadık Ağca, Başkan Yardımcısı Faruk Sezgin, Genel Sekreter Latif Yetişkin, 24 Erzincanlılar Dernek Başkanı Ahmet Turan Akkaya, Refahiye Dernek Başkanı Yavuz Canikli, Kemahlılar Derneği Kurucu Başkanı Hüsamettin Şanal, Kemahlılar Derneği eski Başkanı Şerafettin Ulutürk, Köy Dernek Başkanları ve Kemahlılar katıldı.

Kemahlılar Dernek Başkanı İhsan Payalan yaptığı konuşmada, İftar yemeğine katılan tüm davetlilere teşekkür ederek, birlik beraberlik içerisinde nice Ramazanlara erişmek dileğinde bulundu.

Başkan Payalan, “4 yıl Yönetim Kurulunda ki arkadaşlarımızla Kemahımız için her şeyin en güzelini yapmaya çalıştık, bu bir bayrak yarışıdır onun için önümüzde ki ay yapılacak Genel Kurulda, Yönetim de ki arkadaşlarımızla aday olmama kararı aldık. Bu onurlu görevi başka arkadaşlarımıza teslim edeceğiz” dedi.

Üsküdar eski Belediye Başkanı Yılmaz Bayat, EKEV Başkanı Sadık Ağca, ERSİAD Başkanı Gülbey Sezgin de konuşmalarında, Kemahlılar Derneğinin örnek çalışmalar yaptığını, Erzincan sivil toplumlarına örnek teşkil ettiğini belirterek, Kemahlıları iftar sofrasında buluşturdukları için Dernek Yöneticilerine teşekkür ettiler.

Kemah Kaymakamı Eyüp Çalışır da yaptığı konuşmada, “Bugün sizlerle birlikte olmaktan büyük mutluluk duyuyorum, bu güzel organizasyonu gerçekleştiren ve sizlerle buluşmamı sağlayan Dernek Başkanı İhsan Payalan’a ve Yönetim Kurulu Üyelerine teşekkür ediyorum. Kemah ta yaptığımız her eserde, her hizmette Kemahlılar Derneğinin büyük katkısı var tüm Yönetim Kuruluna teşekkür ediyorum” dedi.

 


Konuşmaların ardından, Kemah Kaymakamlığı ve Kemahlılar Derneği tarafından, 7’den 77’ye Proje ve Fikir Yarışmasına proje hazırlayanlara birer teşekkür belgesi verildi. 

 

Haber Kaynak: www.sedatsevim.com

 

Bu haber toplam 1019 defa okunmuştur
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Tüm Hakları Saklıdır © 2006 Kemahlilar | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : kemahlilar@gmail.com | Yazılım: CM Bilişim - Tasarım: INVIVA