• İstanbul29 °C
  • Erzincan32 °C
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Kemahlılar Derneği yeni yönetiminin; Erzincan,Kemahı ziyaret turları
18 Kasım 2008 Salı 00:00

Kemahlılar Derneği yeni yönetiminin; Erzincan,Kemah'ı ziyaret turları

Kemahlılar Derneği yeni yönetim kurulu üyelerindenErzincan Kemah ziyaretleri. Yönetime gelir gelmez hızla görev dağılımı yapan ve hizmete başlayan yeni yönetim kurulu üyeleri, önlerindeki

Kemahlılar Derneği

yeni yönetim kurulu üyelerinden

Erzincan Kemah ziyaretleri.

 

Yönetime gelir gelmez hızla görev dağılımı yapan ve hizmete başlayan yeni yönetim kurulu üyeleri, önlerindeki dönem içinde yapılacak faaliyetler ile ilgili istişare ve görüşme turlarına devam ediyor. Bu kapsamda gurbet ile sılayı buluşturan bir kurum bilinci ile Sılada tanışma ve fikir alış verişleri için Erzincan’da ve Kemah’da bir dizi ziyaret gerçekleştirdi.

Erzincan Valisi Ali Güngür ve Kemahlılar Dernek Yönetim Kurulu Temsilcileri

 


İstanbul Kemahlılar Dernek başkanı  Hüsamettin Şanal ,başkan yardımcısı  Orhan Şanver, başkan yardımcısı   Ekrem Türkan ,Genel sekreter  Özgür Elagöz Erzincan’da bulunan Kemahlılar Derneği ile birlikte sayın valimiz Ali  Güngör  bey’i  ziyaret ettiler. Çok sıcak bir ortamda gelişen ziyarette yeni yönetimi tebrik eden valimizle yapılan görüşmelerde yeni yönetim le süre gelen etkinlikleri çeşitlendirerek  farklı projelerle Çalışmalarını sürdüreceklerini ifade ettiler. Sayın valimiz ‘in Kemahlıların gerek İstanbul’da gerekse Erzincan ve Kemah’ta ki programlarının çok verimli olduğunu bundan böyle de yapılacak programlara Her türlü desteği vereceğini belirtiler. Dernek yöneticileri de ilçemizin sorunlarını ve beklentilerini anlatarak şimdiye kadar çözüm konusunda her türlü olumlu katkılarını aldıklarını anlattılar. Valimize teşekkür ederek,çalışmalarında başarılar dilediler.

Kemah Kaymakamı Eyüp Çalışır ve Kemahlılar Dernek Yönetim Kurulu Temsilcileri

 

Dernek yönetim kurulu üyeleri Kemah’ta ilçemiz Kaymakamı sayın Eyüp Çalışır beyi  makamında ziyaret ettiler,yeni yönetimi tebrik eden sayın Çalışır Kemahlıların memleketine olan bağlılıklarını ve yapılan etkinlikleri takdir ettiklerini Kaymakamlık olarak her türlü destekleri verdiklerini belirtiler. Dernek yöneticileri de sayın Kaymakamımızın gerek İstanbul’da ki gerekse Erzincan yöneticilerimizi yüreklendiren ilçemizin eğitim başta olmak üzere Bir çok alanda değişip gelişmesinde olağan üstü katkı sağlayan Kaymakam beye teşekkürlerinin ardından yapacakları faaliyetleri anlattılar ,özellikle Her yıl yapılan İstanbul’da ki Fuar çalışmalarına bu yılda devam edilmesi gerektiğini ayrıca Festivalimizde , tarihi ve kültürel etkinliklere ağırlık verilmesini ,yönetim kurulu üyeleri Kaymakam beyle birlikte yapımı hızla devam etmekte olan  Yüksek okul inşaatını yerinde inceleyerek yapılan çalışmaları birlikte paylaştılar


Kemah Kaymakamı Eyüp Çalışır ve Kemahlılar Dernek Yönetim Kurulu Temsilcileri

Dernek yönetim kurulu üyeleri; Kemah  Belediye Başkanımız sayın Şükrü Balcı beyi makamında ziyaret ettiler.Görüşmelerde sayın Başkanın bügüne kadar yapılan organizasyonun Kemah’ın çevresini değiştirdiğini emeği geçen herkesi kutladığını ifade ettiler,özellikle yaz aylarında hemşerilerimizin yoğun olarak Yaşadıkları ilçemizde festivalin ayrı bir renk kattığını vurguladılar. Kendilerinin yapmış oldukları belediyecilik hizmetleri hakkında da bilgi aktaran sayın Balcı “Bizler bu güne kadar olduğu gibi bundan sonrada Kemah ‘ta , Erzincan da yapılan bu organizasyonlara elimizden geldiğince katkı sunmaya çalışacaklarını  kuruluşundan bu yana katkısı olan emeği geçen yöneticilik yapmış herkese Kemahlılar adına teşekkürlerini  ifade ettiler


Kemah Bld.Bşk.Şükrü Balcı ve Kemahlılar Dernek Yönetim Kurulu Temsilcileri


Kemah öğretmen evi müdürü sayın Hüsnü Bilge  ziyareti oldukça güzel geçtiği kaydedildi. Öğretmen evi müdürümüz geçen yıl yeniden tefriş edilen bu güzel yerde bulunmaktan Son derece memnun olduğunu ifade etmiş olup Kemah’ta yapılan etkinliklerle alakalı Görüş alışverişinde bulunulmuştur ,yine öğretmen evi müdürümüzün  kendi imkanlarıyla kafeterya olarak yapmış olduğu bölüm dernek yöneticilerimiz tarafından incelenmiş Olup konaklayanların ihtiyacını giderecek güzel bir yer olduğu gözlemlenmiştir. Öğretmen evi müdürümüz bu güzel yerin bu hale getirilmesinde katkısı olan herkese teşekkür ederek Kemahımıza ne yapılsa azdır diyerek  bundan böylede yapılacak her türlü organizasyonları Kemah’ta yaşayan insanlarla kişi ,kurum ve kuruluşlarla geniş Katılımlı istişare  toplantıları yapılır ve daha geniş katılım sağlanırsa her şeyin çok daha güzel olacağını ifade ettiler.


Kemah Öğretmenevi Müdürü Hüsnü Bilge ve Kemahlılar Dernek Yönetim Kurulu Temsilcileri


İstanbul Kemahlılar Derneğinden Özgür ELAGÖZ, Orhan ŞANVER, Ekrem TURKAN ve Hüsamettin ŞANAL  Erzincan’da ilk ziyaretlerini Erzincan Kemahlılar Derneğine yaptı çok sıcak bir ortamda gelişen ziyarette şimdiye kadar yapılan çalışmalar değerlendirildi. Bundan sonra yapılacak çalışmalarla İlgili karşılıklı görüş alışverişinde bulunuldu. Yapımı sürmekte olan inşaat halindeki Erzincan Kemahlılar derneği ; dernek binasında incelemelerde bulunuldu.


Erzincan Kemahlılar Dernek Bşk.Mahmut Cantekin ve Kemahlılar Dernek Yönetim Kurulu Temsilcileri


Dernek yönetim kurulu üyeleri Erzincan müftüsü Kemahlı hemşerimiz Burhan İşleyen'i makamında ziyaret etti,sayın  işleyen yaptıkları çalışmaları anlattılar Kemahlılar Derneği olarak yeni dönemde yapacakları faaliyetleri paylaşmalarının ardından Sayın müftümüzün  bu tür sosyal etkinliklerin ilimiz ve  ilçemiz için sosyal anlamda Çok faydalı bulduklarını insanların birbirleriyle kaynaşmalarını sağlandığını belirttiler.


Erzincan Müftüsü Burhan İşleyen ve Kemahlılar Dernek Yönetim Kurulu Temsilcileri


Kemah Esnaf odası başkanı sayın Erdoğan Küçüktaş ziyaret edildi, sayın başkanın İstanbul’da başlayan faaliyetlerin festivalle birlikte Kemah’ta taçlanmasının esnafımız tarafından memnuniyet verici olduğunu belirtiler. Yönetim kurulu üyelerimizde yeni dönem faaliyetlerinde esnaf odamızın tüm esnaflarımız adına düşüncelerinin alınacağı oraganizasyonlarda bulunmalarını İstediklerini ifade etmeleri sonrası özellikle  yazın nüfüsun artması  ile birlikte İlçede ciddi bir canlanma söz konusu olduğunu belirten esnaf odası başkanımız Yapılan bu ziyaretten son derece memnun olduğunu Kemah esnafı adına başarılar dilediklerini belirtiler.

                         


Kemah Esnaf odası Bşk.Erdoğan Küçüktaş ve Kemahlılar Dernek Yönetim Kurulu Temsilcileri

 


Bu haber toplam 1343 defa okunmuştur
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Tüm Hakları Saklıdır © 2006 Kemahlilar | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : kemahlilar@gmail.com | Yazılım: CM Bilişim - Tasarım: INVIVA