• İstanbul29 °C
  • Erzincan32 °C
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Kemahlılar Derneğinde Genel Kurul...
08 Ekim 2008 Çarşamba 00:00

Kemahlılar Derneğinde Genel Kurul...

Erzincan KEMAHLILAR SOSYAL, KÜLTÜR ve YARDIMLAŞMA DERNEĞİ GENEL KURULU 12 EKİM’DE Kemahlılar Sosyal, Kültür ve Yardımlaşma Derneği Olağan Genel Kurul Toplantısı 12 Ekim Pazar günü

Erzincan KEMAHLILAR SOSYAL, KÜLTÜR ve YARDIMLAŞMA DERNEĞİ

GENEL KURULU 12 EKİM’DE

 

Kemahlılar Sosyal, Kültür ve Yardımlaşma Derneği Olağan Genel Kurul Toplantısı 12 Ekim Pazar günü Saat:14.00’de Çengelköy’de bulunan Dernek Merkezinde yapılacak.

 

Dernek Başkanı İhsan Payalan, 4 yıldır bu onurlu görevi ekibiyle birlikte yürüttüklerini belirterek, “4 yıl önce hemşehrilerimizin teveccühü ile seçildiğimiz bu onurlu görevi en güzel şekilde yapmanın mücadelesini verdik. Kemahımızı ve Kemahlı hemşehrilerimizi her ortam ve platformda en güzel şekilde temsil ederek, büyük hizmetlere de imza attık.

 

Biz bu yola “az laf çok iş” sloganıyla çıkmıştık. Bu sloganımızın hep arkasında olduk, Yönetim Kurulu Üyesi arkadaşlarım ve hemşerilerimizle ele ele gönül gönüle vererek olmaz denilen birçok güzel hizmete imza attık. Hemşerilerimizin bizlere verdiği güveni hiçbir zaman kötüye kullanmadık, onur ve gurur dolu 4 yıl geçirdik.

4 yıl önce çıktığımız bu onurlu yolun sonuna geldik, bu bir Bayrak yarışıdır, hiçbir makam kalıcı değildir. Bizlerde Yönetim Kurulu arkadaşlarımla birlikte bu görevi noktalamayı düşünerek aylar öncesinde tekrar aday olmayacağımızı ve Bayrağı bir başka hemşerimize teslim edeceğimizi söyledik.

Görev süremiz içerisinde bizlerden maddi manevi desteğini hiç esirgemeyen Ulaştırma Bakanımız Sayın Binali Yıldırım’a, Valilerimiz Sayın Ali Güngör ve Sayın Refik Arslan Öztürk’e, Kaymakamlarımız Sayın Eyüp Çalışır ve Sayın Ali Hamza Pehlivan’a, Milletvekillerimiz Sayın Sebahattin Karakelle, Sayın İbrahim Yiğit, Sayın Tevhit Karakaya ve Sayın Talip Kaban’a, TCDD Genel Müdürü Sayın Süleyman Karaman’a, DHMİ Genel Müdürü Sayın Orhan Birdal’a, Kemah Belediye Başkanımız Sayın Şükrü Balcı’ya, Şişli Belediye Başkanımız Sayın Mustafa Sarıgül’e, Güngören Belediye Başkanı Şakir Yücel Karaman’a, Kağıthane Belediye Başkanı Sayın Fazlı Kılıç’a, Çekmeköy Belediye Başkanı Sayın Sıddık Eraslan’a, Esenler Belediye Başkanı Sayın Mehmet Öcalan’a, Şişli Belediye Başkan Yardımcısı Sayın Cevdet Bayram’a, ERSİAD Başkanı Sayın Gülbey Sezgin ve Yönetim Kurulu Üyelerine, EKEV Başkanı Sayın Sadık Ağca ve Mütevelli Heyeti Üyelerine, İşadamlarımız Sayın Mehmet Torun, Sayın Aziz Torun, Sayın Erol Yüksel, Sayın Ömer Cebeci, Sayın Mustafa Kaçmaz ve tüm sponsorlarımıza, Köylerimizin Dernek Başkanlarına, faaliyetlerimizi kamuoyuna duyuran sesimiz olan basınımıza ve hiçbir fedakarlıktan kaçınmayan can siperane çalışan Yönetim Kurulu arkadaşlarıma ve ailelerine yürekten teşekkür ediyorum.

 

12 Ekim Pazar günü saat:14:00’te yapacağımız Genel Kurulumuza tüm Üyelerimizi ve hemşerilerimizi bekliyor, yeni seçilecek Yönetim Kuruluna şimdiden başarılar diliyorum" dedi.

Bu haber toplam 777 defa okunmuştur
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Tüm Hakları Saklıdır © 2006 Kemahlilar | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : kemahlilar@gmail.com | Yazılım: CM Bilişim - Tasarım: INVIVA