• İstanbul28 °C
  • Erzincan24 °C
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
KEMAHLILAR DERNEĞİNDEN BAKAN YILDIRIM’A ZİYARET
11 Aralık 2007 Salı 00:00

KEMAHLILAR DERNEĞİNDEN BAKAN YILDIRIM’A ZİYARET

KEMAHLILAR DERNEĞİNDEN BAKAN YILDIRIM’A ZİYARET Kemahlılar Sosyal Kültür ve Yardımlaşma Derneği Yönetim Kurulu Ankara'ya gelerek, Ulaştırma Bakanı Binali Yıldırım'ı ziyaret edip,

KEMAHLILAR DERNEĞİNDEN BAKAN YILDIRIM’A ZİYARET

 

Kemahlılar Sosyal Kültür ve Yardımlaşma Derneği Yönetim Kurulu Ankara'ya gelerek, Ulaştırma Bakanı Binali Yıldırım'ı ziyaret edip, fikir alışverişinde bulundu.

           Kemahlılar Derneği Yöneticileri İhsan Payalan, Aziz Kondur, Adem Yakut, Mehmet Oral, Mehmet Sevim ve Sedat Sevim'den oluşan heyet Ulaştırma Bakanı Binali Yıldırım ve DHM Genel Müdür Vekili Orhan Birdal'ı makamında ziyaret etti.

Kemahlılar Sosyal Kültür ve Yardımlaşma Derneği Başkanı İhsan Payalan, Ulaştırma Bakanı Binali Yıldırım'a Kemah'a yaptığı hizmetlerden dolayı teşekkür ederek, Dernek faliyetlerinin yer aldığı bir dosya sundu.

Başkan Payalan, 31. Kemah Turnuvası açılışını geçen yıllarda olduğu gibi bu yılda Kemahlılar Şöleni organizasyonuyla gerçekleştireceklerini belirterek, Bakan Yıldırım'dan Kemahlılar şöleni için destek istedi.

Ulaştırma Bakanı Binali Yıldırım, Kemahlılar Derneği'nin çok güzel çalışmalar yaparak, hep örnek çalışmalara imza attığını söyledi. Bakan Yıldırım, Kemahlılar Şöleni için elinden gelen desteği vereceğini belirtti.

 

 

Ziyarette Kemahlılar Dernek Başkanı İhsan Payalan, Ulaştırma Bakanı Binali Yıldırım'a bir bakır mangal hediye etti.

Ankara'ya gelen Kemahlılar Derneği heyeti DHM Genel Müdür Vekili Orhan Birdal'ı makamında ziyaret ederek bir süre görüştü.

 

 

Kemahlılar Dernek Başkanı İhsan Payalan, Kemahlıları, Erzincanlıları böylesine önemli makamlarda görmekten mutluluk duyduklarını belirterek, Orhan Birdal'ın çok başarılı bir bürokrat olduğunu, Kemahlılar olarak kendisiyle gurur duyduklarını ve yakın zamanda genel müdür olacağı için de çok mutlu olduklarını söyledi.

DHM Genel Müdür Vekili Orhan Birdal da ziyaretten büyük mutluluk duyduğunu belirterek, Kemahlılar Derneği'nin gerek İstanbul'da gerekse de Kemah'ta çok güzel çalışmalar ve faaliyetler yaptığını söyledi.

 

   Haber/Foto.: Sedat Sevim

   (www.sedatsevim.com)

Bu haber toplam 1039 defa okunmuştur
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Tüm Hakları Saklıdır © 2006 Kemahlilar | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : kemahlilar@gmail.com | Yazılım: CM Bilişim - Tasarım: INVIVA