• İstanbul26 °C
  • Erzincan19 °C
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Kemahlılar Derneğinden Basına Kahvaltı
22 Kasım 2009 Pazar 00:00

Kemahlılar Derneğinden Basına Kahvaltı

Kemahlılar Sosyal Kültür ve Yardımlaşma Derneği’nin Olağanüstü Genel Kurulunda yeniden Başkanlığa seçilen Ekrem Türkan, Yönetim Kurulu Üyeleri ile birlikte İstanbul’da görev yapan
Kemahlılar Sosyal Kültür ve Yardımlaşma Derneği’nin Olağanüstü Genel Kurulunda yeniden Başkanlığa seçilen Ekrem Türkan, Yönetim Kurulu Üyeleri ile birlikte İstanbul’da görev yapan Erzincan Basınıyla kahvaltıda bir araya geldi.
Zeytinburnu’nda bulunan Sur Cafe de düzenlenen kahvaltıya, aynı zamanda Kemahlılar Derneği Yönetim Kurulu Üyesi de olan, Zeytinburnu Belediyesi Fen İşleri Müdürü Engin Köklü ev sahipliği yaptı.

Kahvaltıya, Kemahlılar Derneği Yönetim Kurulu Üyeleri ve İstanbul da yayım yapan erzincanlilarinsesi.com, kemahlim.com, Radyo Gurbet24, Özden Gazetesi, Erzincan Gazetesi, Can Erzincan Gazetesi, Barış Gazetesi ve Erzincan Postası temsilcileri katıldı.Toplantının açılış konuşmasını yapan Kemahlılar Sosyal Kültür ve Yardımlaşma Derneği Genel Koordinatörü Hüseyin Çakmaktaş, yeni göreve seçilen dernek yöneticileri ile İstanbul’da ki Erzincanlı basın mensuplarını tanıştırmak ve fikir alışverişinde bulunmak amacıyla kahvaltı organize ettiklerini belirtti.

Çakmaktaş, Yönetim Kurulu Üyeleri ve tüm Kemahlıların el birliği ile güzel hizmetlere imza atacaklarını, bu hizmetlerin kamuoyuna duyurulmasında basının büyük rolü olacağını söyledi.

Kemahlılar Sosyal Kültür ve Yardımlaşma Derneği Başkanı Ekrem Türkan da yaptığı konuşmada, basının toplantıya gösterdiği ilgiden büyük mutluluk duyduğunu ifade ederek, basın mensuplarına katılımlarından dolayı teşekkür etti ve bu tür organizasyonlarla sık sık basın mensuplarıyla bir araya geleceklerini belirtti.

Başkan Türkan, Bugüne kadar görev yapan Yöneticilere hizmetlerinden dolayı teşekkür ederek, “bu bir bayrak yarışı, dün başka arkadaşlarımız vardı bugün bizler varız, yarın başka arkadaşlarımız olacak, hepimiz Kemah için hizmet veriyoruz. Bizler teslim aldığımız bu bayrağı hemşehrilerimizin desteğiyle daha yükseklere taşımanın mücadelesini vereceğiz. Kemah’da Dernek olarak bir temsilcilik binası açıyoruz, yakın zamanda hizmete sunacağız” dedi.Kemah Köyleri Dostluk Turnuvası Başkanı Şerafettin Ulutürk de konuşmasında, basının kendileri için çok önemli olduğunu, geçen yıl iyi ilişkiler içerisinde olamadıklarını ama bu yıl çeşitli organizasyonlarla sık sık bir araya gelmeyi hedeflediklerini ifade etti.

Bu yıl Turnuvanın 33’sünü düzenleyecek olmalarının mutluluğunu yaşadıklarını belirten Başkan Ulutürk, “Kemah Turnuvası kardeşlik ve birlikteliği pekiştiren en önemli organizasyon. Amacımız gençlerimizin birbirleri ile tanışıp kaynaşmalarını sağlamaktır” dedi.

Yapılan konuşmalarının ardından toplantıya katılan Dernek yöneticileri ve basın mensupları sohbet ederek, fikir alışverişinde bulundular ve toplu halde fotoğraf çektirerek dağıldılar.

Haber: Hüseyin Fikret Bilgiç

Bu haber toplam 870 defa okunmuştur
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Tüm Hakları Saklıdır © 2006 Kemahlilar | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : kemahlilar@gmail.com | Yazılım: CM Bilişim - Tasarım: INVIVA