• İstanbul25 °C
  • Erzincan27 °C
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Kemahlılar Derneğinden Kemah Ziyaretleri..
13 Şubat 2009 Cuma 00:00

Kemahlılar Derneği'nden Kemah Ziyaretleri..

Kemahlılar DerneğiKemah Ziyaretleri İstanbul Kemahlılar Derneği Yönetim Kurulu Üyeleri Kemah Kaymakamımız Eyüp ÇALIŞIR ‘ı makamında ziyaret ettiler. İstanbul Kemahlılar Dernek

Kemahlılar Derneği

Kemah Ziyaretleri

 

İstanbul Kemahlılar Derneği Yönetim Kurulu Üyeleri Kemah Kaymakamımız Eyüp ÇALIŞIR ‘ı makamında ziyaret ettiler.

 

İstanbul Kemahlılar Dernek Başkan Vekili Ekrem TÜRKAN ve Yönetim Kurulu Üyeleri , Kemah Belediye Başkanı Şükrü BALCI, AK Parti Kemah Belediye Başkan Adayı Hüsamettin ŞANAL ile birlikte Kemah Kaymakamımız Eyüp ÇALIŞIR ‘a ziyaret gerçekleştirdiler. İstanbul Kemahlılar Dernek Başkan Vekili Ekrem TÜRKAN ; Kemah için yaptığı çalışmalardan dolayı Sayın Kaymakamımız Eyüp ÇALIŞIR ‘a teşekkürlerini sundular.

Sayın Kaymakamımız Eyüp ÇALIŞIR ‘da İstanbul Kemahlılar Derneğinin yapmış olduğu bu ziyaretten çok memnun olduğunu beyan ettiler. Daha sonra yapılan çalışmalarla ve EMİTT Fuarıyla ilgili görüş alış verişinde bulunuldu. Sayın valimizin Kemah Kalesi Resterasyon Projesi ile ilgili yapmış olduğu çalışmaları aktaran Kaymakamımız , EMİTT Fuarıyla ile ilgili yapılan çalışmaları da aktararak bu sene EMİTT Fuarında profosyonel anlamda hazırlıklar yapıldığını, Erzincan ve Kemah ‘ı hep birlikte en iyi şekilde temsil edeceğimizi beyan ettiler. İstanbul Kemahlılar Dernek Başkan Vekili Ekrem TÜRKAN ve Yönetim Kurulu Üyeleri Kemah Kaymakamımız Eyüp ÇALIŞIR ‘a yapmış olduğu çalışmalarla ilgili başarılar dilediler.

 

 

İstanbul Kemahlılar Dernek Başkan Vekili Ekrem TÜRKAN ve Yönetim Kurulu Üyeleri, AK Parti Kemah Belediye Başkan Adayı Hüsamettin ŞANAL , Kemah Belediye Başkanı Sn. Şükrü BALCI ‘ yı ziyaret ettiler.

Kemah’ta yapılan faaliyetler hakkında bilgi alan yönetim kurulu üyeleri, daha sonra Belediye Başkanı Şükrü BALCI ile birlikte Kemah’ta yapımı devam etmekte olan Besicilik ve Süt Ürünleri tesislerine ziyaret gerçekleştirdiler.

 

İstanbul Kemahlılar Dernek Başkan Vekili Ekrem TÜRKAN ve Yönetim Kurulu Üyeleri , Kemah Öğretmen Evi Müdürü Hüsnü BİLGE ‘yi ziyaret ettiler.

 

İstanbul Kemahlılar Dernek Başkan Vekili Ekrem TÜRKAN ve Yönetim Kurulu Üyeleri ve AK Parti Kemah Belediye Başkan Adayı Hüsamettin ŞANAL , Kemah Esnaf Odası Başkanı Erdoğan Küçüktaş ’ a geçmiş olsun ziyaretinde bulundular.

Esnaf Odası Başkanı Erdoğan Küçüktaş İstanbul Kemahlılar Derneğinin kendisine yapmış olduğu bu ziyaretten dolayı çok memnun olduğunu belirtti.

 

İstanbul Kemahlılar Dernek Başkan Vekili Ekrem TÜRKAN ,Başkan Yardımcısı Orhan ŞANVER ,Genel Sekreter Özgür ELAGÖZ , Eğitim Kültür Birim Başkanı Mevlüt KARAKURT , Genel Kordinatör Şerafettin ULUTÜRK ,Genel Kordinatör Yılmaz MANAV , AK Parti Kemah Belediye Başkan Adayı Sayın Hüsamettin ŞANAL ‘ı , AK Parti Kemah İlçe Başkanlığında ziyaret ettiler.

Ziyarette AK Parti İlçe Başkanı Hüseyin KOÇYİĞİT ve AK Parti İlçe Yöneticileri de hazır bulundular Yapılan görüşmelerde İstanbul Kemahlılar Dernek Başkan Vekili Ekrem TÜRKAN “ Yapılan seçimlerin Kemah ve Kemahlılar için hayırlı olmasını temenni ettiklerini ” belirttiler. Bizler İstanbul Kemahlılar Derneği olarak bütün Belediye Başkan Adaylarımıza başarılar dilerken seçim sonucunda kazananın Kemah olmasını temenni ederiz dileğinde bulundular. AK Parti Kemah Belediye Başkan Adayı Hüsamettin ŞANAL “ Çok güzel geçen aday adaylığı yarışından sonra Kemah ta ki diğer Belediye Başkan Adayları arkadaşlarla çok güzel bir seçim ortamı yaşadıklarını ,seçimin sonucunda da kazananın Kemah ve Kemahlılar olacağını “ birlik ve beraberlik içinde güzel bir seçim temenni ettiler.

 

İstanbul Kemahlılar Dernek Başkan Vekili Ekrem TÜRKAN ,Başkan Yardımcısı Orhan ŞANVER ,Genel Sekreter Özgür ELAGÖZ , Eğitim Kültür Birim Başkanı Mevlüt KARAKURT , Genel Kordinatör Şerafettin ULUTÜRK ve Yılmaz MANAV , DSP Kemah Belediye Başkan Adayı Erdal NAS ’ı seçim bürosunda ziyaret ettiler.

İstanbul Kemahlılar Dernek Başkan Vekili Ekrem TÜRKAN “ Yapılan seçimlerin Kemah ve Kemahlılar için hayırlı olmasını temenni ettiklerini ” belirttiler. Bizler İstanbul Kemahlılar Derneği olarak bütün Belediye Başkan Adaylarımıza başarılar dilerken seçim sonucunda kazananın Kemah olmasını temenni ederiz dileğinde bulundular. DSP Kemah Belediye Başkan Adayı Erdal NAS “ İstanbul Kemahlılar Derneğinin yapmış olduğu bu ziyaretten çok memnun olduklarını , Diğer Adaylarla birlikte Kemah ta çok güzel bir seçim ortamı yaşadıklarını, birlik ve beraberlik içersinde bir seçim temenni ettiklerini , sonunda kazananın Kemah ve Kemahlı olacağını temenni ettiklerini “ beyan ettiler.

 

İstanbul Kemahlılar Dernek Başkan Vekili Ekrem TÜRKAN ,Başkan Yardımcısı Orhan ŞANVER ,Genel Sekreter Özgür ELAGÖZ , Eğitim Kültür Birim Başkanı Mevlüt KARAKURT , Genel Kordinatör Şerafettin ULUTÜRK ve Yılmaz MANAV , SAADET Partisi Kemah Belediye Başkan Adayı Münip Nadi KAYACAN ‘ı ziyaret ettiler.

İstanbul Kemahlılar Dernek Başkan Vekili Ekrem TÜRKAN “ Yapılan seçimlerin Kemah ve Kemahlılar için hayırlı olmasını temenni ettiklerini “ belirttiler. Bizler İstanbul Kemahlılar Derneği olarak bütün Belediye Başkan Adaylarımıza başarılar dilerken seçim sonucunda kazananın Kemah olmasını temenni ederiz dileğinde bulundular. SAADET Partisi Kemah Belediye Başkan Adayı Münip Nadi KAYACAN “İstanbul Kemahlılar Derneğinin yapmış olduğu bu ziyaretten çok memnun olduklarını , Diğer Adaylarla birlikte Kemah ta çok güzel bir seçim ortamı yaşadıklarını , birlik ve beraberlik içersinde bir seçim temenni ettiklerini , sonunda kazananın Kemah ve Kemahlı olacağını temenni ettiklerini “ beyan ettiler.

Kaynak : www.kemahlilar.org

Bu haber toplam 1254 defa okunmuştur
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Tüm Hakları Saklıdır © 2006 Kemahlilar | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : kemahlilar@gmail.com | Yazılım: CM Bilişim - Tasarım: INVIVA