• İstanbul28 °C
  • Erzincan24 °C
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
KEMAHLILAR DERNEĞİNDEN ŞÖLEN ÖNCESİ ZİYARETLER
09 Mart 2008 Pazar 00:00

KEMAHLILAR DERNEĞİNDEN ŞÖLEN ÖNCESİ ZİYARETLER

KEMAHLILAR DERNEĞİNDEN, ŞÖLEN ÖNCESİ ZİYARETLER Kemahlılar Sosyal Kültür ve Yardımlaşma Dernek Yönetimi, 16 Mart Pazar günü Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayında yapacağı

KEMAHLILAR DERNEĞİNDEN,

ŞÖLEN ÖNCESİ ZİYARETLER

 

Kemahlılar Sosyal Kültür ve Yardımlaşma Dernek Yönetimi, 16 Mart Pazar günü Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayında yapacağı “31.Geleneksel Kemah Köyleri Dostluk Turnuvası Açılış Şöleni” öncesi Ankara ve İstanbul’da ki bazı Erzincanlı siyasileri ziyaret ederek, şölene davet ettiler.

Kemahlılar Dernek Başkanı İhsan Payalan, Başkan Vekili Cafer Bektaş, Başkan Yardımcısı Haluk Taşkın, Genel Sekreter Adem Yakut, Yönetim Kurulu Üyeleri Mehmet Oral, Mehmet Ali Sevim ve Sedat Sevim ile Kemah Turnuvası Başkanı Aziz Kondur dan oluşan heyet Ankara’ya gelerek, Ulaştırma Bakanı Binali Yıldırım ve Erzincan Milletvekili Sebahattin Karakelle’yi ziyaret ederek, fikir alışverişinde bulundular.

 

Ulaştırma Bakanı Binali Yıldırım, Kemahlılar Derneğinin faaliyetleriyle örnek çalışmalara imza attığını belirterek, Dernek Yöneticilerini güzel çalışmalarından dolayı tebrik etti. Bakan Yıldırım 16 Mart’ta düzenlenecek “Turnuvanın Açılış Şöleni” ne katılacağını da söyledi.

 

Kemahlılar Dernek Başkanı İhsan Payalan da, Bakan Yıldırım’a Erzincan ve Kemah’a yaptığı büyük hizmetlerden dolayı şükran borçlu olduklarını belirterek, teşekkür etti.

Erzincan Milletvekili Sebahattin Karakelle’yi de Meclisteki makamında ziyaret eden Kemahlılar Derneği heyeti, Karakelle ile öğlen yemeği yedi ve fikir alışverişinde bulundu.

Sebahattin Karekelle, ziyaretten çok mutlu olduğunu belirterek, açılış şölenine katılacağını söyledi.

 

Kemahlılar Derneği Yöneticileri, İstanbul Milletvekilleri İbrahim Yiğit ve Ahmet Tan’ın Meclis Genel Kurulunda, TCDD Genel Müdürü Süleyman Karaman’ın ise Ankara dışında olduğu için görüşemeyerek, davetiyelerini makamlarına bıraktılar.

Kemahlılar Dernek Yöneticileri, 16 Mart Pazar günü açılış şöleninin yapılacağı Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayını kendilerine sunan Şişli Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül ve Başkan Yardımcısı Cevdet Bayram’ı makamlarında ziyaret ederek, açılış şöleni ile ilgili fikir alışverişinde bulundular.

 

Şişli Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül, Kemahlılar’ın her şeyin en güzeline layık olduğunu belirtti. Başkan Sarıgül, coşkulu ve ses getiren bir şölen olmasını isteyerek, bunun için kendilerinin üzerine ne düşüyorsa onu yapmaya hazır olduklarını söyledi.

Kemahlılar Dernek Başkanı İhsan Payalan da, Başkan Sarıgül’e kendilerine verdiği büyük katkı ve desteklerden dolayı teşekkür ederek, Kemahlılar’a yakışır bir şölen yapacaklarını söyledi.

Daha sonra Kemahlılar Derneği heyeti ve Şişli Belediye Başkan Yardımcısı Cevdet Bayram “31.Geleneksel Kemah Köyleri Dostluk Turnuvası Açılış Şöleni” programı üzerinde fikir alışverişinde bulundular.

 

Kaynak: www.sedatsevim.com

 

Bu haber toplam 1073 defa okunmuştur
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Tüm Hakları Saklıdır © 2006 Kemahlilar | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : kemahlilar@gmail.com | Yazılım: CM Bilişim - Tasarım: INVIVA