• İstanbul25 °C
  • Erzincan18 °C
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Kemahlılar Dernek Üyesine Kınama
24 Şubat 2015 Salı 09:40

Kemahlılar Dernek Üyesine Kınama

Kemahlılar Derneği olağan kongresi sırasında cerayan eden müessif bir olay hakkında açılan dava ve sonuçları hakkında Kemahlılar Derneği açıklamalarda bulundu.
Kemahlılar Derneği olağan kongresi sırasında cerayan eden müessif bir olay hakkında açılan dava ve sonuçları hakkında Kemahlılar Derneği açıklamalarda bulundu.
23 Kasım 2014 tarihinde yapılan Kemahlılar Derneğimiz Genel Kurulu esnasında ortamın gerilmesinden dolayı Kemahlılar Dernek Üyelerinden Eyüp Mutlutürk tarafından, yine dernek üyelerinden Karadağ Köyü Dernek Başkanı  ve o gün Dernek Genel Kurulunu yöneten Sayın Adem Yakut, Dernek Üyelerinden Gediktepe köyü Dernek Başkanı SayınMustafa Uyan, Dernek Üyelerinden Sayın A.Turan Akkaya ve Dikyamaç Köyü Dernek Başkanı Sayın Mülayim Sevük mahkemeye verilmişti.
Mahkeme sonucunda kovuşturmaya yer olmadığı kararı açıklanmıştır.
Genel Kurul esnasında Dernek Yönetim Kuruluna verilen dilekçe ile üyelerden Eyüp Mutlutürk'ün üyelikten atılması yönünde bir imza toplanmıştı.
Dernek Yönetim Kurulu yapmış olduğu toplantıda  Dernek üyelerinden Eyüp Mutlutürk'ün kınama cezası verilmesine karar verildi.Bu haber toplam 2043 defa okunmuştur
YORUMLAR
yok daha ne
misafir
yani sizin dostluğunuzu, da derneğinizi de ve çalışmalarınızı da senelerdir görüyoruz. zaman her şeyi en güzeliyle gösterecektir.
11 Mart 2015 Çarşamba 13:24
Tüm Hakları Saklıdır © 2006 Kemahlilar | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : kemahlilar@gmail.com | Yazılım: CM Bilişim - Tasarım: INVIVA