• İstanbul16 °C
  • Erzincan27 °C
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Kemahlılar Dernek Yönetimi ERGAB Üyeleriyle Buluştu
18 Aralık 2014 Perşembe 11:14

Kemahlılar Dernek Yönetimi ERGAB Üyeleriyle Buluştu

Kemahlılar Dernek Yönetimi ERGAB Üyeleriyle Buluştu

Kemahlılar Dernek Yönetimi ERGAB Üyeleriyle Buluştu

Kemahlılar Sosyal Kültür ve Yardımlaşma Derneği’nin 23 Kasım 2014 Pazar günü yapılan 9.Olağan Genel Kurulunda seçilen Mehmet Oral Başkanlığında ki çiçeği burnunda Yönetim Kurulu, Erzincanlı Gazeteciler Birliği (ERGAB) üyeleriyle kahvaltıda bir araya geldi.

Çengelköy'de bulunan Kemahlılar Derneği Merkezi'nde düzenlenen kahvaltıya, Dernek Yöneticilerinin yanı sıra, TRT, Sabah Gazetesi, Özden Gazetesi, Erzincan Gazetesi, Erzincan Barış Gazetesi, İstanbul Gündem Gazetesi, www.erzincanlilarinsesi.com, Kemahlilar.com, Radyo Gurbet24, www.kemahturnuvasi.com ve www.kemaliyehaber.com temsilcileri ile ERGAB Üyeleri katıldı.

ergabziyaret1.jpg

Kemahlılar Sosylal Kültür ve Yardımlaşma Derneği'nin çiçeği burnunda Başkanı Mehmet Oral, basın mensuplarıyla kahvaltı sofrasında buluşmaktan büyük mutluluk duydukalarını belirterek, "Sizlerle aralıklarla bir araya gelererk fikir alışverişinde bulunmayı arzu ediyoruz. Faaliyetlerimizin kamuoyuna duyurulmasında ve derneğimize ilginin artmasında basının büyük rolü olduğuna inanıyoruz. Sizler zor şartlarda kutsal bir görev yapıyorsunuz. Bizler her zaman silerle her daim güzel ilişkiler içerisinde olacağız. Erzincanlı Gazetecilerin bir çatı altında toplanmısından da mutluluk duyduk. Derneğimizin kapıları her zaman sizlere açıktır. Kemahlılar Derneği olarak, kurumsal yapı oluşturarak, Tüm Kemahlılar ile el ele gönül birliği içerisinde sizlerinde katkılarıyla, güzel hizmetlere imza atacağız" dedi.

ergabziyaret2.jpg

ERGAB Başkanı Sedat Sevim de, Kemahlılar Derneği'nin yeni yönetim kurulunun Kemah ve Erzincan'a hayırlı olması temennisinde bulunarak “Erzincanlı Gazeteciler Birliği olarak, tüm ilçelerimize olduğu gibi Kemah ilçemize de ayrı bir önem veriyor ve yapılacak faaliyetlerin kamuoyuna duyurusu noktasında üzerimize düşen görevi yapacağız. Tabiki gerektiğinde yapıcı eleştirilerimizi de yapacağız. Yöneticilere düşen yapıcı eleştirilere de saygı duymasıdır" dedi.

Toplantıda, Dernek Başkan Vekili Recep Babacan, Dernek bünyesinde kurulacak olan Yüksek İstişare Kurulu ve Derneğin önümüzdeki dönem gerçekleştireceği faaliyetler, Dernek Başkan Yardımcısı Aziz Kondur ise Kemah Turnuvası'nın 2015 sezonu hakkında çeşitli bilgiler verdi.

Dernek Başkan Yardımcıları Ali Payalan, Saim Ovayurt ve Hüseyin Kaçmaz, Genel Sekreter Fahrettin Aslan ve Yönetim Kurulu Üyeleride dernekte ki görev alanlarıyla ilgili bilgiler verdi.

ergabziyaret3.jpg

ERGAB Başkan Vekili Şener Kara, Başkan Yardımcıları Mehmet Gülnahar ve Osman Köse, Genel Sekreter Ercan Babacan, Üyeler Veli Sarıboğa, Ömer Kızılırmak ve Mehmet Işık da, yeni yönetim kuruluna başarı dileğinde bulunarak, derneğin etkinlerinin kamuoyuna duyurulması konusunda ellerinden gelen gayreti göstereceklerini belirttiler.

Bu haber toplam 1576 defa okunmuştur
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Tüm Hakları Saklıdır © 2006 Kemahlilar | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : kemahlilar@gmail.com | Yazılım: CM Bilişim - Tasarım: INVIVA