• İstanbul26 °C
  • Erzincan19 °C
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Kemahlılar Dernekleri  ErzincanTelekom Müdürü Timur Sevimi Ziyaret Ettiler..
10 Şubat 2009 Salı 00:00

Kemahlılar Dernekleri ErzincanTelekom Müdürü Timur Sevim'i Ziyaret Ettiler..

Kemahlılar Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Yönetim Kurulu Üyeleri Erzincan İl Telekom Müdürü Timur Sevim’i ziyaret ettiler. Telekom İl Müdürlüğünde gerçekleşen ziyaret

Kemahlılar Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Yönetim Kurulu Üyeleri Erzincan İl Telekom Müdürü Timur Sevim’i ziyaret ettiler.

 

Telekom İl Müdürlüğünde gerçekleşen ziyaret ile Kemahlılar Derneği Yöneticileri;  Telekom’un Kemah’taki çalışma ve yatırımları ile ilgili Timur Sevim’den detaylı bilgiler aldılar. İstanbul Kemahlılar Derneği Başkanı Hüsamettin Şanal; Kemah’ta yapılan çalışmalardan dolayı Timur Sevim’e yönetim adına şükranlarını sunarak yatırım ve faaliyetlerin artarak devamını temenni ettiklerini bildirdiler.

Erzincan Kemahlılar Derneği Başkanı Mahmut Cantekin’inde hazır bulunduğu ziyarette Cantekin Erzincan’da yaşayan Kemahlılar adına Telekom’un bölgeye katkılarının Timur Sevim ile yadsınmayacak bir ivme ile devam ettiğini bildirerek tüm Telekom çalışanlarına da şükran duyduklarının altını çizdi.

Ziyarete ayrıca AkParti Kemah İlçe Başkanı Hüseyin Koçyiğit, İstanbul Kemahlılar Derneği Yöneticilerinden Ekrem Türkan, Orhan Şanver, Özgür Elagöz, Yılmaz Manav, Mevlüt Karakurt ile İst. Kemahlılar Derneği Spordan Sorumlu Genel Koordinatörü Şerafeddin Ulutürk katıldılar.

Bu haber toplam 792 defa okunmuştur
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Tüm Hakları Saklıdır © 2006 Kemahlilar | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : kemahlilar@gmail.com | Yazılım: CM Bilişim - Tasarım: INVIVA