• İstanbul20 °C
  • Erzincan14 °C
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Kemahlılar Dostluk Gecesinde Buluştu
11 Mart 2013 Pazartesi 08:01

Kemahlılar Dostluk Gecesinde Buluştu

Kemahlılar Derneğinin organize ettiği Şişli Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül'ün ev sahipliğini yaptığı yemek ile Kemahlılar Dostluk ve Dayanışma Gecesi Levent'de bulunan Şirvan Restoran’da gerçekleştirildi.

Kemahlılar Derneğinin organize ettiği Şişli Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül'ün ev sahipliğini yaptığı yemek ile  Kemahlılar Dostluk ve Dayanışma Gecesi Levent'de bulunan Şirvan Restoran’da gerçekleştirildi.

Kemahlılar Derneği eski başkanları, Kemah Köyleri Dostluk Turnuvası Başkanları ve Kemahspor Başkanları, Turnuvaya katılan köylerimizin başkanları, spor kulübü yöneticileri ve takım kaptanları, tüm köylerimizin başkan ve yöneticilerinin katıldığı gecede  birlik ve beraberlik rüzgarları esti.

Dostluk ve Dayanışma Gecesine Şişli Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül, Kemah Belediye Başkanı Hüsamettin Şanal, Şişli Belediyesi Başkan Yardımcısı Cevdet Bayram, Ersiad Başkanı Gülbey Sezgin, Ekev Başkanı Sadık Ağca, Başkan Yardımcıları İhsan Payalan, Mehmet Koçyiğit, Ekev Başkan Yardımcısı A.Turan Akkaka, Kemahspor Başkanı Hüseyin Çakmaktaş, Next Next Star Yönetim Kurulu Başkanı Erol Yüksel, Turnuva kurucularından Erdoğan Babacan ve Şükrü Ünal'ın yanısıra turnuvalarımıza başkanlık yapan Süleyman Payalan ve Yusuf Sevimli'de katıldılar.

Programın açılışını Dernek Yönetim Kurulu Üyesi Fikret Kekeç gerçekleştirdi. Kemahlılar Dernek Başkanı Şerafettin Ulutürk katılımlarından dolayı tüm yöneticilere ve Kemahlılara teşekkür ederek başladıkları konuşmasına şöyle devam etti. Şişli Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül'ü yönetim kurulu olarak ziyaret ettiklerini ve hiçbir talepte bulunmadıkları halde Sayın Mustafa Sarıgül'ün 36. sı düzenlenecek olan Kemah Köyleri Dostluk Turnuvasında Şişli Belediyesi olarak ellerinden geleni yapacaklarını belirttiğini ve Başkan Yardımcısı Cevdet Bayram'a talimat verdiğini sözlerine ekledi.

 

Şişli Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül ise konuşmasında Kemahlıların birlik ve beraberliğine dikkat çekerek yapılan bu turnuvanın birçok faaliyetin asıl anahtarı olduğunu ve Kemahlıların bu birlik ve beraberliklerine hayran olduğunu sözlerine ekledi. Sarıgül ayrıca yapılan bu turnuvalarda yakalanan başarının başta kendi ilçesi İliç olmak üzere diğer ilçelerde bu kadar başarılı olamadığının altını çizdi.

Turnuvalar ile ilgili olarak 17 Mart'da Haldun Alagaş Kapalı Spor salonunda gerçekleştirilecek açılış şöleninde  Erzincan'a ve Kemah'a yakışır bir biçimde bir açılış olması için ellerinden geleni yapacaklarını belirterek Centilmen olan takıma ve Şampiyon takıma Şişli Belediyesi olarak büyük bir ödül vereceklerini belirtti.

 

Dostluk ve Dayanışma gecesi yapılan sohbetler ile son buldu.

Bu haber toplam 1549 defa okunmuştur
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Tüm Hakları Saklıdır © 2006 Kemahlilar | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : kemahlilar@gmail.com | Yazılım: CM Bilişim - Tasarım: INVIVA