• İstanbul16 °C
  • Erzincan12 °C
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Kemahlılar İftarda Buluşuyor…
02 Eylül 2008 Salı 00:00

Kemahlılar İftarda Buluşuyor…

Kemahlılar İftarda Buluşuyor… Kemahlılar Sosyal Kültür ve Yardımlaşma Derneğinin her yıl Ramazan ayında düzenlediği Geleneksel İftar yemeğinde Erzincanlı ve Kemahlılar buluşuyor. 06.09.2008

Kemahlılar İftarda Buluşuyor…

 

Kemahlılar Sosyal Kültür ve Yardımlaşma Derneğinin her yıl Ramazan ayında düzenlediği Geleneksel İftar yemeğinde Erzincanlı ve Kemahlılar buluşuyor.

 

06.09.2008 Cumartesi günü Üsküdar Hacegan Restaurantta düzenlenen iftara Erzincan Valimiz Sn. Ali Güngör ile Kemah Kaymakamımız Sn. Eyüp Çalışır  ve bölge millet vekillerimiz de katılacaklar. Bir çok hemşerimizin bir araya gelme imkanı sağlanan iftar programına yerel yönetici ve idarecilerin yanı sıra Köy Dernek Yönetimleri ve temsilcilerinin de katılımı beklenmektedir.

Konu ile görüştüğümüz Kemahlılar Sosyal Kültür ve Yardımlaşma Dernek Başkanı İhsan Payalan; bu  sene de gerçekleştirilen iftar programı vesilesi ile Ramazan Ayı’nın tüm hemşerilerimize  hayır ve bereket getirmesini temenni ederek İftar programları ile rahmet ayında hemşerilerimiz ile bir araya gelmemiz bize ayrı bir mutluluk vermektedir dedi.

Geleneksel iftar programında Erzincan ve Kemah’taki son gelişmeler hakkında bilgi alma imkanı yanı sıra 7’den 77’ye Kemahlılar Fikir ve Proje Yarışmasına katılan katılımcılara da birer teşekkür belgesi dağıtılacağını bildiren dernek genel sekreterliği de , Fikir ve Proje Yarışmasına proje gönderen katılımcıları beklediklerini vurguladı.

Haber : Mehmet Aydoğmuş

Bu haber toplam 902 defa okunmuştur
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Tüm Hakları Saklıdır © 2006 Kemahlilar | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : kemahlilar@gmail.com | Yazılım: CM Bilişim - Tasarım: INVIVA