• İstanbul24 °C
  • Erzincan19 °C
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Kemahlılar İş Dünyası Bu Rehberde Buluşuyor
16 Ocak 2014 Perşembe 10:41

Kemahlılar İş Dünyası Bu Rehberde Buluşuyor

Kemahlılar İş Dünyası www.kemahlilarisrehberi.com ‘da buluşuyor.

 

Sitemiz kemahlilar.com yeni bir kurumsal ortaklık ile iş dünyamıza yönelik profesyonel bir çalışmaya başlamış bulunmaktadır.Site ziyaretçilerimizin ve hemşerilerimizin öneri ve tavsiyelerini dikkate alarak zaman zaman yeni çalışmalara imza atan sitemiz iş dünyamız ile ilgili fikir ve önerileri de dikkate alarak Kemahlıların İş Rehberi adlı çalışmayı hemşerilerimizin istifadelerine sunmaya başlamıştır.

Kemahlılar Rehberi Projesinin Tanımı Nedir?

Sanayi ve ticaret dallarında ekonomik faaliyette bulunan Kemahlı hemşerilerimizin ve firmalarının tanıtımlarını tüm olanaklar ile gerçekleştirmektir.

Kemahlılar Rehberi Projesinin Amacı Nedir?

Kemahlılar Rehberi; işletmeleri elektronik ortamda bir iletişim platformu altında toplamak, bu platformu kullanarak tüm ticari faaliyetlerini günümüz teknolojisiyle yürütmek ve iş akış süreçlerini optimize etmek amacıyla kurulmuştur.

Amacı; Kemahlı iş adamlarının ve firmaların tanıtım ve reklâmlarını yapmak, bunlarla birlikte iş adamlarımızın ve firmalarının hemşerilerimiz arasında bilinirliğini arttırmak ve hemşeri dayanışmasına zemin oluşturacak platform ve projeler üretmektir.

Kemahlılar Rehberi Projesi Nasıl Uygulanacaktır?

Öncelikle internet sitemiz aracılığı ile bilgi güncellemeleri yapılarak hemşerilerimiz arasından sanayici ve iş adamlarımız tespit edilerek kategorik dizinde bilgi arşivinde toplanacaktır. Sitemize üye olan sanayici ve işadamlarımıza ulaşılacak, firmalarının genel bilgileri alınacak ve Kemahlılar Rehberinde yer almak isterlerse detay bilgileri kaydedilecektir. Kaydedilen bilgiler önce oluşturulan internet sitesinde yayınlanacak, daha sonra cd ve basılı eser olarak özelde hemşerilerimizin genelde halkımızın istifadelerine sunulacaktır.

Kemahlılar Rehberi Projesinin İnternet Sitesi Nasıl Olacaktır?

Kemahlılar Rehberi, sektör ve ölçek bağımsız olarak tüm ticari kuruluşları bünyesinde yer almaya davet ederken, farklı üyelik seçenekleri ile firmaların daha etkili bir tanıtım yapabilmelerine de olanak tanınacaktır.. Ayrıca sitede bulunan banner reklam alanları ile üyelere kolay yoldan ulaşmak isteyen kuruluşlara ek kolaylıklar sunulacaktır.

Sitemizde 3 aşamalı üyelik sistemi olacaktır.

Aşama1: Ücretsiz firma bilgilerinin ekleneceği genel bir üyelik olacak ve sadece firma bilgileri ile iletişim yayınlanacaktır.

Aşama2: Ücretli firma bilgilerinin ekleneceği orta seviye bir üyelik olacak ve firma bilgileri yanı sıra paylaşım olanakları ( facebook, twitter ), Ana sayfada logo görünümü, Resim ekleme, kısa tanıtım bilgisi ekleme olanakları olacaktır.

Aşama3: Ücretli firma bilgilerinin ekleneceği üst seviye bir üyelik olacak ve firma bilgileri ekleme yanı sıra paylaşım olanakları, ana sayfada logo görünümü, çoklu resim ekleme, tanıtım bilgileri ve ürün ekleme bölümü, harita, yorum ekleme bölümleri olacaktır.

İnternet sitesi üzerinden iş dünyamız ve yerel sosyal çalışmalar ile ilgili çeşitli haber duyuru ve kampanyalar da yayınlanacaktır. Mail grupları ve sosyal ağlar ile gündem sürekliliği sağlanacaktır.

İnternet sitesine üyelik internet üzerinden veya temsilci aracılığı ile yapılacaktır.

kmhislogo1.jpg

Kemahlılar Rehberi Projesinin Cd veya Kitap Haline Dönüşümü Nasıl Olacaktır?

İlgili ajans oluşan bilgi bankasını zaman zaman düzenleyerek arşivinde saklayacak ve çalışma zamana yayılarak firmaların belirli bir çoğunluğu oluşturmasını müteakip cd ve rehber basılacaktır. İnternet sitesine kaydedilen tüm firmalar aşamasına göre cd veya kitap haline dönüşen rehberde de bulunacaktır. Rehber kitapta tam sayfa yarım sayfa veya kartvizit boyutunda firmalarımız eklenebilecektir. Özel yazılım ile cd çalışması ve akıllı telefon  uygulaması projenin devamı sürecinde belirlenecektir.

Oluşan Cd ve Rehber Kitabı Dağıtımı Nasıl ve Nerelerde Olacaktır?

Basılan Kitap ve hazırlanan Cd dağıtım firmaları aracılığı ile resmi kurum ve kuruluşlara, katılımcı firmalara, çeşitli sosyal vakıf ve derneklere ücretsiz olarak dağıtılacaktır. Ayrıca yerel dernekler ile genel işadamları ve sosyal derneklere ulaştırılacaktır.

Çeşitli faaliyet ve organizasyonlar sırasında hemşerilerimizin tümüne ulaştırılarak Kemahlılar Rehberi; mümkün olduğu kadar geniş bir yelpazenin kullanımına sunulacaktır.

Niçin Reklâm Vereyim?

Çünkü bu site ve bu rehber; hemşerilerimizden ticari faaliyette bulunanları tanıtmanın yanı sırası sizi ve sizin gibi reklâm vermek için böyle ilginç ve çok karlı bir yöntemi tercih eden insanları bir araya getirecek. Herkes birbirinin reklâmından faydalanacak. Böyle bir oluşum sayesinde çok çeşitli reklâmlar bir arada yayınlanacak.

Bu çalışma sayesinde bizim popülaritemiz günden güne artacak dolayısıyla sizin reklâmlarınız ve sitenizin de tıklanma sayıları artacak. Bize düşen görev firmalarımızın reklâmlarının daha çok insana ulaşmasını sağlamak olacak

Reklâmlarınız eğer isterseniz sitemiz var olduğu sürece yayınlanacak. Yani kalıcı olacaksınız. Hem de öyle büyük maliyetler ile değil. Ayrıca sitemizde reklâmı yapılan bütün linklerin ziyaretçi sayılarını arttırmak için süpriz aktiviteler ve kampanyalarımız olacak. Sadece reklâm verip sitemizden ayrılamayacaksınız.

Diğer verilen reklâmlara tıklamaya başladığınızda fark edeceksiniz ki bu site gerçekten çok işe yarıyor ve artık sizde Kemahlılar Rehberindesiniz.

tanitim20141.jpg

Nasıl Reklam ve İlan Verebilirim?

İnternet üzerinden firma ekleme bölümüne şartnameyi doldurmak sureti ile firmanızı dilediğiniz kategoride dilediğiniz aşamalı ekleyebilirsiniz.

Veya firmanızı randevu alarak ziyaret edecek olan yetkilimiz ile birebir görüşme yaparak şartnameyi elden doldurmak sureti ile firmanızın eklenmesini sağlayabilirsiniz.

Kemahlılar Rehberi Lavena Tasarım Ajansı iştirakidir. İlgili firmaya reklâm ve hizmet bedelini ödediğiniz andan itibaren firmanızın internet ortamında yayınlanmasını sağlamış olursunuz..

Kemahlılar Rehberinin Başka Projeleri Var mıdır?

 

Kemahlılar Rehberi özel bir çalışma olup, Kemahlılara ait kurum ve kuruluşlar ile sosyal proje ortaklığı yapabilir. Kemahlılara ait çeşitli kurum ve kuruluşlara sponsor olabilir veya ortak organizasyonlar düzenleyebilir. Bunun için gerekli olan sadece ilgili kurumların ortak projelerde yönetim kurulu kararlarıdır. Kemahlılar Rehberi olarak firmaların öncülüğünde çeşitli yayınlar, sosyal ve kültürel çalışmalar, panel ve bilgi paylaşımları yapılabilecektir.

Kemahlılar Rehberi oluşturacağı Kemahkart ve İndirim Merkezleri ile firmaların yanı sıra tüketicilere yönelik de bir çalışma yapabilecektir.

Kemahlılar Rehberi Online Satış Sistemi ile yöresel ürünlerin pazarlamasında bölgemize katkı sağlayabilecektir.

Kemahlılar Rehberi Kurumsal Kimliği Nasıl Oluşmaktadır?

Kemahlılar Rehberi; Lavena Tasarım Ajansına ait özel bir projedir. Projeden İbrahim Hançer ( Cevizlik Köyü ) ile Ercan Babacan ( Bozoğlak Köyü ) sorumludur.

Kemahlılar Rehberinde yer alan veya almak isteyen her firma Lavena Tasarım Ajansı resmi kimliği ile muhatap olacaktır.

Bu haber toplam 2315 defa okunmuştur
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Tüm Hakları Saklıdır © 2006 Kemahlilar | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : kemahlilar@gmail.com | Yazılım: CM Bilişim - Tasarım: INVIVA