• İstanbul17 °C
  • Erzincan10 °C
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Kemahlim.comdan Önemle Hatırlatırız..
18 Ekim 2008 Cumartesi 00:00

Kemahlim.com'dan Önemle Hatırlatırız..

Site Yönetim Kurulumuzun aldığı karar doğrultusunda sn. site ziyaretçilerine önemle duyurulur.Sitemiz 3.5 yıldır yayın hayatına devam etmektedir. İçerik zenginliği ve ziyaretçi yoğunluğu

Site Yönetim Kurulumuzun aldığı karar doğrultusunda sn. site ziyaretçilerine önemle duyurulur.

Sitemiz 3.5 yıldır yayın hayatına devam etmektedir. İçerik zenginliği ve ziyaretçi yoğunluğu ile her zaman hemşerilerimizin takdirini almıştır. Tarafsız, ilkeli ve uzmanlaşan kadrosu ile sürekli gelişimini sürdürmektedir. Yayın kurulu ve editörleri Kemahlı hemşerilerimizden oluşan kemahlim.com sitesi; hiçbir maddi menfaat veya siyasi çıkar gözetmeksizin bir araya gelmiş memleket sevdalısı gönüllülerden oluşmaktadır.

Zaman zaman sitemizde bakım yapılmakta olup, yersiz ve gereksiz yorumlar silinmektedir. Her yorum incelenip, okunup, uygunluğu oranında sisteme eklenmektedir. Site üzerinden tartışma üretilebilecek yorum ve öneriler yayınlanmamaktadır. Bazı konu ve dosyalardaki yorum yoğunluğunun; sistem aksaklıkları ve ziyaretçi ilgisini olumsuz yönde etkilemekte olduğu tespit edilmiştir. Bu anlamda özellikle köy sayfalarına gelen yorumlar ile ilgili çalışma yapılması gerekmektedir. Öncelikle Köy sayfalarında yazılı yorumların tümü sıfırlanacaktır.

Buradan tüm ziyaretçilerimize önemle hatırlatırız. Köy sayfalarına yazılan yorumlar önümüzdeki günlerde sıfırlanacaktır. Köy sayfalarına bu işlemden sonra tekrar yazı ve yorum yazabilirsiniz. Sıfırlanan yazı ve yorumlar tarafımızca arşivlenecektir.

Bu işlemler ile ilgili özellikle bir konu veya bölge baz alınmamış olup açıklama yapılan köy dosyalarındaki tüm dosyaları kapsar.

 

Site Yönetimi adına

Ercan Babacan

Bu haber toplam 845 defa okunmuştur
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Tüm Hakları Saklıdır © 2006 Kemahlilar | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : kemahlilar@gmail.com | Yazılım: CM Bilişim - Tasarım: INVIVA