• İstanbul20 °C
  • Erzincan13 °C
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Kemahsporun yeni teknik direktörü Leyla Öztürk oldu.
15 Mart 2010 Pazartesi 00:00

Kemahspor'un yeni teknik direktörü Leyla Öztürk oldu.

KEMAH SPOR KULÜBÜ YENİ TEKNİK DİREKTÖRÜLEYLA ÖZTÜRKLige az bir zaman kala teknik direktör sorununa çözüm bulamayan Kemah Spor'da aranan kan bulundu. İki aydır çalışmalarını antrenör

KEMAH SPOR KULÜBÜ YENİ TEKNİK DİREKTÖRÜ

LEYLA ÖZTÜRK

Lige az bir zaman kala teknik direktör sorununa çözüm bulamayan Kemah Spor'da aranan kan bulundu. İki aydır çalışmalarını antrenör Sercan Duman nezaretinde özveriyle umutla ve güvenle sürdüren Kemah Spor resmi olarak bir antrenörle sözleşme imzalamadıgı için sıkıntı çekiyordu. Birçok antrenör başka takımlarla sözleşme imzalamış oldugundan birçoguda lisanslarını tescil ettirmemiş olduklarından yada zorunlu seminerlere katılmadıklarından Kemah Spor bu süre içersinde bir antrenör sözleşmesi yapamamıştı.

Geçtigimiz günlerde Genel kaptan Fuat Sevim'le tanışan Leyla Öztürk amatör bir ruh ve büyük bir jestle Kemah Spor için yardımcı olabilecegini söyleyince Fuat Sevim'in ısrarı karşısında örnek bir davranışla, sadece amatör bir takıma yardımcı olmak ve gençlerin spordan mahrum kalmaması için, hiçbir karşılık beklemeden Kemah spor'la Antrenör sözleşmesi imzaladı.

Kuruluşundan bugüne kadar birçok degerli teknik adamla çalışan kulübümüz böylece ilk kez bir bayan antrenörün sorumlulugu altında lige başlayacak.
Geçmişi başarılarla ve sosyal faaliyetlerle dolu müthiş bir kariyere sahip olan Leyla Öztük hocamıza Kemah Spor'da yeni başarılar diliyor aramıza hoşgeldiniz diyoruz.

İstanbuldaki ikiyüzbin Kemah'lının Leyla kardeşi, Leyla ablası, Leyla bacısı ve artık ailelerimizin bir ferdi olarak kabul ettigimiz kadirşinas Leyla Öztürk Hanımefendi hocamıza tüm kalbimizle teşekkür ediyor, gelecekte güzel, mutlu ve başarılı, uzun yıllara dayanacak bir dönem yaşamayı temenni ediyoruz.

Kaynak : Kemahspor.com

Bu haber toplam 876 defa okunmuştur
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Tüm Hakları Saklıdır © 2006 Kemahlilar | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : kemahlilar@gmail.com | Yazılım: CM Bilişim - Tasarım: INVIVA