• İstanbul24 °C
  • Erzincan21 °C
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Kemahta Enerji Alt Yapı Çalışmaları Devam Ediyor
20 Haziran 2012 Çarşamba 00:00

Kemah'ta Enerji Alt Yapı Çalışmaları Devam Ediyor

SANCAK ŞEHRİ, ENERJİ ALT YAPI ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYORYapılan çalışmaların önemine değinen Başkan Şanal;” Kemah Belediyesi olarak görevimiz, İlçemizin doğal, tarihi ve kültürel değerlerini

SANCAK ŞEHRİ, ENERJİ ALT YAPI ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYOR

Yapılan çalışmaların önemine değinen Başkan Şanal;” Kemah Belediyesi olarak görevimiz, İlçemizin doğal, tarihi ve kültürel değerlerini koruyarak kentsel ve sosyal gelişme sürecinde ihtiyaç duyulan alt ve üst yapı faaliyet ve hizmetlerini halkımızın kullanımına çağdaş ve kaliteli olarak sunmaktır. Bu amaçla yapılan çalışmalardan ötürü başta TEDAŞ Genel Müdürümüz Haşim Keklik olmak üzere, TEDAŞ Aras Erzincan İl Müdürü Erdoğan Murat’a ve Kemah Tedaş İşletme Şefliğine, Kemah Halkı adına teşekkür ederim.” dedi.

Aras Elektrik Dağıtım Şirketi tarafımdan Sancak Şehrimizdeki havai elektrik haltları yer altına alınıyor. Belediye Başkanlığımız ile koordinasyon içinde olan yüklenici firma yapacak olduğu çalışmalar öncesi Belediyemizin yapmış olduğu içme suyu ve kanalizasyon hatları hakkında bilgi alıyor ve çalışmalarını bunu göre düzenliyor.


Yapılan çalışmalar ile birlikte Sancak Şehrimizde görüntü kirliği azalacak ve Sancak Şehrimizin doğal güzelliği ortaya çıkacaktır. Çalışmalar Pörhenkbaşı Mahallemizden başladı. Sırası ile; Karşıbağ Mahallesi, Çarşı Mahallesi, Göğüsbağı Mahallesi Kemah Meslek Yüksekokulu mevki, Sultan Melik ile Çarşı merkezi arasında çalışma yapılacak.

Kaynak: Kemah Belediyesi

Bu haber toplam 925 defa okunmuştur
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Tüm Hakları Saklıdır © 2006 Kemahlilar | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : kemahlilar@gmail.com | Yazılım: CM Bilişim - Tasarım: INVIVA