• İstanbul25 °C
  • Erzincan25 °C
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Kemahta Muhtarlar Toplantısı Yapıldı
20 Nisan 2011 Çarşamba 00:00

Kemahta Muhtarlar Toplantısı Yapıldı

KEMAHTA MUHTARLAR TOPLANTISI YAPILDI          18 Nisan 2011 Pazartesi günü saat 09.30’da Kemah Lisesi toplantı salonunda Muhtarlar toplantısı, Kaymakamımız

KEMAHTA MUHTARLAR TOPLANTISI

YAPILDI

          18 Nisan 2011 Pazartesi günü saat 09.30’da Kemah Lisesi toplantı salonunda Muhtarlar toplantısı, Kaymakamımız Sayın Gökmen ÇİÇEK’in Başkanlığında Belediye Başkanımız, Kurum Amirlerimiz, İl Genel Meclisi Üyeleri ve Muhtarlarımızın katılımıyla gerçekleştirildi.

           Saygı Duruşu ve İstiklal Marşının ardından açılış konuşmasını yapan İlçe Kaymakamımız Sayın Gökmen ÇİÇEK; 2010 yılında birlik ve beraberlik içerisinde köylerimizin yol, su, altyapı ve birçok sorununun çözüldüğü başarılı bir yıl olduğunu, bu yatırımlar gerçekleştirilirken olağanüstü çaba harcayan muhtarlarımıza teşekkür etti.

            2011 yılı KÖYDES Programı kapsamında yapılacak olan işlerle ilgili bilgiler veren Kaymakamımız, İl Özel İdaresince kaynak sağlandığı takdirde de köylerimizin küçük çaplı işlerini yapmaya çalışacaklarını belirterek, köy muhtarlarımızın da daha gayretli ve hassas bir şekilde köylerinin sorunları ile ilgilenmelerini istedi. Muhtarlarımızın köylerinde yapacakları çalışmalarla ilgili karşılaşabilecekleri her türlü problemin çözümünde ellerinden geleni yapacaklarını ifade etti.

            Toplantıda söz alan Belediye Başkanımız İlçemizde yapılacak olan TOKİ konutları hakkında bilgi verdi. İl Genel Meclisi üyelerimizin, geçtiğimiz yıl köylerimizde gerçekleştirilen yatırımlarla sorunlarının büyük kısmının çözüldüğünü ifade etti. Erzincan İl Sağlık Müdürlüğü görevlilerinin içme sularıyla ilgili dikkat edilmesi gereken hususları açıklaması, muhtarlarımızın tereddüt ettikleri konularda kurum amirlerimiz tarafından bilgilendirilmelerinin ardından, Kaymakamımız toplantıya iştirak eden herkese teşekkür edip başarılar dileyerek toplantıyı sona erdirdi.

Kaynak: www.kemah.gov.tr

Bu haber toplam 914 defa okunmuştur
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Tüm Hakları Saklıdır © 2006 Kemahlilar | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : kemahlilar@gmail.com | Yazılım: CM Bilişim - Tasarım: INVIVA