• İstanbul19 °C
  • Erzincan9 °C
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Kemahta Neler Oluyor ?
31 Aralık 2012 Pazartesi 00:00

Kemah'ta Neler Oluyor ?

Geçtiğimiz günlerde Kemah gündemini meşgul eden bazı konular hakkında site ziyaretçilerimiz çeşitli bildirimler ve sorular sorarak özellikle Kemah Müftülük eksenli bazı olumsuz gelişmeleri

Geçtiğimiz günlerde Kemah gündemini meşgul eden bazı konular hakkında site ziyaretçilerimiz çeşitli bildirimler ve sorular sorarak özellikle Kemah Müftülük eksenli bazı olumsuz gelişmeleri sormakta, bilgi sahibi olmaya çalışmakta idiler.

Konu ile ilgili detayları derinliğine araştırmaya devam ederken, Kemah’ta hiç de hoş olmayan özellikle de bir dini kurumda; Kemah Müftülüğünde bir takım haksız ve gerekçesiz uygulamaların olduğu gerçeğini öğrenmiş durumdayız.

Konu ile ilgili özel ve tüzel kişi veya kurumların çözüm üretmemesi veya gündem yapmaması entresan bir durum olarak karşımıza çıkmaktadır.

Kemah’ın ve Kemahlıların karakterine uymayacak gelişmeler karşısında detaylı bir açıklamaya girmeden sorumluların bir kez daha aklı selim ile tedbirler alarak, hakkın ve hukukun, dürüstlüğün ve medeniyetin gerektirdiği gibi tavırlar almasını bekler, konuyu takip ederek halkımızı bilgilendirmeye devam edeceğimizi bildiririz.

 Kemahlim.com

Bu haber toplam 1434 defa okunmuştur
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Tüm Hakları Saklıdır © 2006 Kemahlilar | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : kemahlilar@gmail.com | Yazılım: CM Bilişim - Tasarım: INVIVA