• İstanbul27 °C
  • Erzincan26 °C
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Kemahta Öğrenci Velilerine Süpriz Ziyaretler
30 Mart 2012 Cuma 00:00

Kemah'ta Öğrenci Velilerine Süpriz Ziyaretler

Okulumuz öğrenci velilerini yerinde ziyaret etmek amacıyla 24/03/2012 tarihinde başta okul idarecileri olmak üzere bir grup öğretmenle birlikte  Çalgı, Koruyolu, Gökkaya, Yastıktepe ve 

Okulumuz öğrenci velilerini yerinde ziyaret etmek amacıyla 24/03/2012 tarihinde başta okul idarecileri olmak üzere bir grup öğretmenle birlikte  Çalgı, Koruyolu, Gökkaya, Yastıktepe ve  Beşikli köylerindeki öğrenci velileri evlerinde ziyaret edildi. Öğrencilerinin geleceğinden habersiz olan veliler büyük bir sürpriz ve sevinç yaşadı. Bu ziyaretlerde duygusal anlar görüldü.

 

Her öğrenci velisiyle evinde görüşüp güzel bir ortam oluşturuldu. Bu ziyaretlerde çocuklarımıza aile ve öğretmen koruması altında olduğu hissi verilmeye çalışılmıştır.

 

Aynı zamanda yapılan bu ziyaret ile hem okul-aile iletişimi güçlendirilmiş hem de çocuklarımızın aile özlemi bir nebze de olsa hafifletilmiştir. Ayrıca, öğrencilerin birbirlerinin ailelerini ve önceki yaşam ortamlarını tanımaları, öğrencilerimizin aralarındaki sevgi ve kardeşlik  bağını güçlendirmiştir.

 

İlerleyen haftalarda da  diğer öğrenci velilerimize yönelik veli ziyaretlerinin devam edeceği belirtilmiştir.  Katkılarından dolayı idareci ve öğretmenlerimize ve gösterdikleri ilgiden dolayı  da velilerimize teşekkür ederiz.

 

Kaynak: Kemah Kaymakamlığı

 


   


   


   


   


  

Bu haber toplam 904 defa okunmuştur
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Tüm Hakları Saklıdır © 2006 Kemahlilar | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : kemahlilar@gmail.com | Yazılım: CM Bilişim - Tasarım: INVIVA