• İstanbul25 °C
  • Erzincan25 °C
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Kütüphanemiz Gelişiyor..
05 Aralık 2010 Pazar 00:00

Kütüphanemiz Gelişiyor..

Erzincan ve Kemah Bölgemize ait yazılı görsel tüm eserlerden oluşan Kütüphanemiz hızla gelişmektedir. Aralarında Nadir Eserlerin de bulunduğu kütüphanemizde birbirinden değerli araştırmacıların

Erzincan ve Kemah Bölgemize ait yazılı görsel tüm eserlerden oluşan Kütüphanemiz hızla gelişmektedir.

 

Aralarında Nadir Eserlerin de bulunduğu kütüphanemizde birbirinden değerli araştırmacıların hazırladığı eserler bulunmaktadır.

Kültür Sanat ve Tarihimize ışık tutan yazılı ve görsel metareyelleri; arşivleyen ve gelecek nesillere ulaştırmayı temel hedeflerinden biri sayan sitemiz, arşiv çalışmaları ile de bir ilke imza atarak bölgemiz basılı eserlerini bir araya getirmeye devam etmektedir.

Arşivimize değerli katkıları sağlayan başta Erzincan Valiliği olmak üzere Kemah Kaymakamlığına, Erzincan Belediyesine, Erzincan Üniversitesine, Erzurum Üniversitesine, Şişli Belediye Bşk Yrd. Cevdet Bayram’a, Şükrü Ünal Bey’e Orhan İşliyen’e, Adem Yıldızer’e, Faruk Küçüktaş’a, Hasan Uzunkaya’ya ve bizlere destek olan bütün hemşerilerimize şükranlarımızı sunarız.

 

Sitemizde yayınlanmayan henüz ham çalışma halinde olan kaynak eserler, tarihi vesikalar, resim ve videolar, harita ve belgeler yakında ilgili sayfalarda yerlerini alacaktır.

 

* Eserler Üzerinde Araştırma ve Çalışma Yapmak İsteyen Hemşerileriz Müracaatları Halinde İstedikleri Zaman Kütüphanemizden İstifade Edebilirler.

 

* Elinizde bulunan ve bölgemizi ilgilendiren herhangi bir materyal bizi ilgilendirmektedir. Ücretli veya ücretsiz dokümanları bize ulaştırabilirsiniz.

 

İlgili Kategori :

Bu haber toplam 811 defa okunmuştur
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Tüm Hakları Saklıdır © 2006 Kemahlilar | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : kemahlilar@gmail.com | Yazılım: CM Bilişim - Tasarım: INVIVA