• İstanbul27 °C
  • Erzincan26 °C
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Maksutuşağı Köyü Derneği Kemah Sporu Ziyaret Etti
22 Mart 2011 Salı 00:00

Maksutuşağı Köyü Derneği Kemah Spor'u Ziyaret Etti

BİRLİK, BERABERLİK VE DAYANIŞMA İÇİN GÜZEL BİR ÖRNEK MAKSUTUŞAĞI KÖYÜ DERNEĞİ'NDENİST. KEMAH SPOR'A ZİYARET Lige çok az bir zaman kala çalışmalarını sürdüren ve eksikliklerini

BİRLİK, BERABERLİK VE DAYANIŞMA İÇİN GÜZEL BİR ÖRNEK

 

MAKSUTUŞAĞI KÖYÜ DERNEĞİ'NDEN

İST. KEMAH SPOR'A ZİYARET

 

Lige çok az bir zaman kala çalışmalarını sürdüren ve eksikliklerini gidermeye çalışan İst. kemah Spor, A takımı Fikirtepe Dumlupınar tesislerinde, U19 takımı ise Çengelköy tesislerinde hazırlıklarını sürdürüyordu. Maçların yaklaşması nedeniyle U19 takımın çalışmalarıda A takımın çalıştıgı Fikirtepe Dumlupınar tesisilerine alındı. Böylelikle gençlerin maçlarını oynayacakları tam sahalara daha iyi uyum saglaması hedeflendi.

20-Mart- Pazar günü, saat: 17.00 de toplanan ve saat: 20.00 ye kadar çalışan Kemah Spor U19 takımının antrenmanına Maksutuşağı Köyü Dernegi'nden anlamlı bir ziyaret yapıldı. İlklerin yaşanmaya devam ettigi, 2011 sezonundaki bu ziyaret de, bir köy dernegimizin İst. Kemah Spor'a yapmış oldugu ilk ziyaret olarak belleklerimize geçti.

Teknik Direktör, Savaş Mumyakan'dan izin alınarak saha içersinde,  çalışma öncesi gerçekleşen bu ziyarette, Maksutuşağı Köyü Derneği Başkanı Sayın, Ali Binay ve Dernek Başkan yardımcısı, aynı zamanda İst. Kemah Spor Yönetim Kurulu Üyesi Sayın, Kemal Taner kısa birer konuşma yaptılar.

İst. Kemah Spor Kulübü U19 takım sorumluları, Celalettin Çetinkaya, Yusuf Şatır ve Fatih Ulucan'la birlikte idmana gelen, Başkan Hüseyin Çakmaktaş Maksutuşağı Köyü heyeti ile yakından ilgilendiler.

Maksutuşağı Köyü Dernek Başkan Yardımcısı ve  İst. Kemah Spor Yönt. Kur. Üyesi, Sayın Kemal Taner, Futbolculara hitaben bir selamlama konuşması yaparak , '' Biz Maksutuşağı Köyü Dernegi olarak sizlerle birlikte bu atmosferi paylaşmaya, lig öncesi size güvendigimizi ifade tmeye geldik. Bu kadar çok delikanlımızın degişik köylerimizden biraraya gelerek oluşturdugu bu kardeşlik ortamında bulunmaktan son derece mutluyum sizlerle gurur duyuyor ve hepinize sonsuz başarılar diliyorum'' dedi. 

 

Maksutuşağı Köyü Dernek Başkanı Sayın, Ali Binay  ise heyecanlı ve coşkulu  konuşmasında '' Sevgili gençler bugün burada olmaktan son derece mutluyum, ben şahsen bukadar güzel bir ortam ve bukadar çok gencimizin birarada olacagını düşünmemiştim. Ama gördümki Kemah'ın gençleri burada, çeşitli köylerden biraradalar, hepsi  kardeş, hepsi dost olarak Kemah için ter döküyorlar.  Sizlere yöneticilerinize, teknik ekibe ve sizleri yetiştiren ailelerinize şahsım ve Köyüm adına teşekkür ediyorum, sizlerle gurur duydum, herkesin gelip burayı görmesini, bu havayı yaşamasını isterim. Biz sizlere destegimizi ve güvenimizi ifade etmeye geldik, Kemah Spor gördügüm kadarıyla bu destegi fazlasıyla hakediyor. Yeni sezonda, A takımımızın Cesur Yürekleri kardeşlerimize, siz genç kardeşlerimize ve  tüm Kemah Spor camiasına  başarılar diliyor, dostluk ve centilmenlik içersinde Kemah'ımızı temsil edeceginize inanıyor, gözlerinizden öpüyorum, yolunuz açık olsun.''  dedi.

Yapılan kısa konuşmalardan sonra Maksutuşağı Köyü Dernegi adına Başkan Ali Binay ve yardımcısı Kemal Taner tarafından, herkese Ali Binay'ın sahibi oldugu Binay Çikolata fabrikasında  üretilmiş Bind Chocolate'lerden hediye edildi.

İdman ısınma, nefes açma, istasyon ve  pas çalışmalarının ardından, yapılan çiftkale maçla sona ererken, 27 Mart Pazar Günü 34. Kemah Köyleri dostluk Turnuvası açılışına katılım ile ilgili son hatırlatmalarda yapıldı.

Kaynak: www.kemahspor.com

Bu haber toplam 2112 defa okunmuştur
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Tüm Hakları Saklıdır © 2006 Kemahlilar | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : kemahlilar@gmail.com | Yazılım: CM Bilişim - Tasarım: INVIVA