• İstanbul24 °C
  • Erzincan27 °C
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
MERMERLİ KÖYÜ DOĞA VE KÜLTÜR FESTİVALİ
00 0000 Salı 00:00

MERMERLİ KÖYÜ DOĞA VE KÜLTÜR FESTİVALİ

4. Mermerli Köyü Doğa ve Kültür Festivali kutlandı4.üncüsü gerçekleşen Mermerli Köyü Doğa ve Kültür Festivali Saat 09:00 da Köy Konağı önünde toplanma ile başladı. Şenliklerin ilk

4. Mermerli Köyü Doğa ve Kültür Festivali kutlandı

4.üncüsü gerçekleşen Mermerli Köyü Doğa ve Kültür Festivali Saat 09:00 da Köy Konağı önünde toplanma ile başladı. Şenliklerin ilk gününde Yamaç Paraşütü, Doğa Yürüyüşü, Acemoğlunda Rafting, Soğuksularda Yemek ve eğlencelerle devam edildi. 2.gün köy içi geziler, Yeni yapılan Morg binasının tanıtımı, Mermerli Köyü Kalkındırma Derneğince yapılan Bilgisayar laboratuarının açılışı ve konser ile noktalandı.

Saat 18:00 da başlayan konserde Mermerli Köyü Folklor ekibinin gösterilerinin ardından Fırat, Çoban Ali, Ercan PAPUR rüzgarı esti.

Şenliklere İlçe Kaymakamımız Ali Hamza PEHLİVAN, kamu kurum ve kuruluşlarının daire amirleri ve personeli de katıldı.

Şenliklere katılan İlçe Kaymakamımız Ali Hamza PEHLİVAN Mermerli Köyü Kalkındırma Dernek Başkanı Kerem Tor'a , Mermerli Köyü Muhtarı Ahmet Tuncel'e, Tertip Komitesi Başkanı Şevket Karakoç'a ve emeği geçen herkese teşekkür ederken Birlik, beraberlik ve kardeşliği pekiştirmek ve doğup büyüdükleri bölgeye yatırım yapılması yönünde böylesi organizasyonların gelecek yıllarda da devam etmesini arzuladığını ifade etti.

Kaynak:
www.kemah.gov.tr


Bu haber toplam 2109 defa okunmuştur
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Tüm Hakları Saklıdır © 2006 Kemahlilar | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : kemahlilar@gmail.com | Yazılım: CM Bilişim - Tasarım: INVIVA