• İstanbul22 °C
  • Erzincan20 °C
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
MHP Kemah'ta Osman Kemal Aslan'ı Aday Gösterdi
10 Şubat 2014 Pazartesi 08:31

MHP Kemah'ta Osman Kemal Aslan'ı Aday Gösterdi

MHP Kemah’tan sevilen ve sayılan bir hemşerimiz olan Osman Kemal Aslan’ı aday gösterdi.

 

2014 yılında yapılacak mahalli seçimlerde Milliyetçi Hareket Partisi’nden Kemah adayı belli oldu.

MHP Kemah’tan sevilen ve sayılan bir hemşerimiz olan Osman Kemal Aslan’ı aday gösterdi.

Kendisi ile görüştüğümüz Osman Kemal Aslan

“Rüzgarı sert, yiğidi mert bu toprakların çocuğuyum. Kemah’ın Cirgişin mahallesinde doğdum. Eğitimimi Kemah’da tamamladım, devlet görevine Kemah’da başladım ve burada  emekli oldum. Askerlik görevim dışında Kemahımız’ı hiç terk etmedim. Sizlerin acılarıyla, kederleriyle dertlendim, mutluluk ve sevinçlerinize her zaman ortak oldum.  Doğruluk ve dürüstlük, ahlak ve fazilet karakterim oldu ve bununla da her zaman gurur duydum. Devlet memurluğu görevimde amirlerimin takdirlerini kazandım, tek bir soruşturmaya dahi muhatap olmadım. Görevin kutsallığına inanan eşit ve adaletli davranmayı, ahlaklı yaşamayı hiçbir zaman aklımdan çıkarmadım.  Yüksekokul eğitimim ve tecrübemin olduğuna inanıyorum. Kemah’ı, Kemahlıyı ve benim insanımın sorunlarını çok iyi biliyorum. Bu sorunların abartıldığı gibi büyük olmadığını, Kemah Belediyesi’ nin varlık ve gelirlerinin mali disiplin içinde ve doğru kullanıldığında, israf ve gösterişe kaçılmadığı sürece, insanlar arasında ayrım yapmayıp, devlet  kurumlarıyla, yerel dernek ve cemiyetlerle hakkaniyet esasına bağlı saygı, sevgi ve dürüstlük  içerisinde çalışıldığı zaman aşılamayacak sorun yoktur” diyerek seçim startını verdiklerini söyledi.

 

 

osman_kemal_mhpkemah1.jpg

Osman Kemal Aslan Kimdir?

1960 yılında Erzincan Kemah’ta doğdu. İlkokul,ortaokul ve lise eğitimimi Kemah’ta tamamladı.

       1983 Yılında Kemah’ta memuriyete başlayan Osman Kemal Aslan, 1998 yılında Açık Öğretim Fakültesi Sosyal Bilimler Bölümü’nü bitirdi. 1999 yılına kadar Yatılı İlköğretim Bölge Okulu’nda Memur olarak hizmet etti. 1999-2008 yılları arasında Kemah Halk Eğitimi Merkezi’nde memuriyet hayatıma devam etti.

       2008 yılından günümüze kadar devam eden süre içerisinde Kemah’ta çeşitli sivil toplum kuruluşları ve derneklerde görev alan Osman Kemal Aslan halen Türk Kızılayı Kemah Şube Başkanlığı’nı yürütmektedir.

Evli ve iki çocuk babasıdır.

 

Bu haber toplam 3246 defa okunmuştur
YORUMLAR
BAŞARACAĞINA İNANIYORUM.
Haluk AKAR
Kemahlı biri olarak, memleketimize sahip çıkmış ve hiç kimseyi birbirinden ayırt etmemiş dürüst ve onurlu bir kardeşimizin, arkadaşımızın, hemşerimizin, başkan seçilmesi kemah ve Kemahlının yararına olacaktır. Bu nedenle tüm kemehlıları sayın Osman Kemal ASLAN'I desteklemeye davet ediyorum. Herkese selam ve saygılarımla.
13 Mart 2014 Perşembe 20:55
Kemah için hayılı olsun
Vedat ŞENSES
Çıktığın yolda başarılar dileğiyle tüm Kemah'lılara hayırlı olsun. Kemah'ı seven ve yaşayan tüm hemşerilerimin kendisinden biri olan sayın Osman kardeşimi destekleyeceğine inancım sonsuz.

Hayırlısı ise olsun. Sayğılarımla...
21 Şubat 2014 Cuma 21:08
Adaylığın hayırlı uğurlu olsun ,
Salih ORAL
Çocukluğundan beri tanıdığım hala da görüştüğüm,dürüstlüğü,iş ,çalışma ve yaşam prensip ve ahlakıyla herkese eşit ve adil yakaşacağından hiç şüphem olmadığı ,seçildiğindede Kemah a büyük katkılar sağlıyacağına,güzel projeler geliştireceğine inandığım sayın Osman Arslan ın adaylığını tebrik eder, Kemah ta yaşıyan kemahlılarında büyük teveccüh göstereceğine inanıyorum...
15 Şubat 2014 Cumartesi 19:46
Tüm Hakları Saklıdır © 2006 Kemahlilar | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : kemahlilar@gmail.com | Yazılım: CM Bilişim - Tasarım: INVIVA