• İstanbul25 °C
  • Erzincan28 °C
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Mutlusan personeli yemekte buluştu
30 Aralık 2010 Perşembe 00:00

Mutlusan personeli yemekte buluştu

Mutlusan Elektrik A.Ş personeli geleneksel yıl sonu yemeğinde buluştu.Erzincanlı işadamı Mustafa Kaçmaz’ın sahibi olduğu Mutlusan Elektirk A.Ş. yönetimi ile personeli geleneksel yıl sonu

Mutlusan Elektrik A.Ş personeli geleneksel yıl sonu yemeğinde buluştu.

Erzincanlı işadamı Mustafa Kaçmaz’ın sahibi olduğu Mutlusan Elektirk A.Ş. yönetimi ile personeli geleneksel yıl sonu yemeğinde biraraya geldi.

Firmanın İkitelli’de bulunan merkez binasının çok amaçlı salonunda düzenlenen yemeğe Mutlusan Elektrik Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Kaçmaz, Başkan Yardımcısı Hıdır Kaçmaz ve yönetim kurulu üyeleri ile çalışanları katıldı.

Yemekte bir konuşma yapan Mutlusan Elektrik Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Kaçmaz, 36 yıllık bir geçmişe sahip olan Mutlusan Elektrik A.Ş.’in bugünlere kolay gelmediğini söyledi.

Bir aile ortamında içerisinde tüm personelle birlikte çalıştıklarını belirten Kaçmaz, 400 personel ve yan sanayi çalışanları ile yaklaşık 4 bin kişiye ekmek kapısı olduklarını da ifade etti.

Geleneksel hale getirdikleri her yıl düzenledikleri bu gecelerlerle kendi aramızda birlik bereberlik ve kaynaşmayı pekştiriyoruz diyen, Mustafa Kaçmaz, “birliktelik içiresinde en iyi hizmeti vermek için yılmadan yorulmadan yolumuza devam edeceğiz” dedi. 

Mutlusan Elektrik Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Kaçmaz, “Mutlusan Elektrik bugün ülke genelinde 81 ildeki bayileri bulunan ve dünyada 65 ülkeye ihracat yapan bir firma konumunda. Hem ülkemize ekonomisine katkıda bulunuyoruz hem de binlerce kişiye iş imkanı sağlıyoruz. Bu çalışmalarda emeği geçen tüm personelimize teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.  

Yemekte yapılan konuşmaların ardından Erzincanlı Türk Halk Müziği sanatçısı Tamer Özdemir sahne aldı.

Programın sonunda firma personeline çeşitli hediyeler dağıtıldı.

 

Kaynak: www.erzincangazetesi.com.tr

 

Bu haber toplam 1393 defa okunmuştur
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Tüm Hakları Saklıdır © 2006 Kemahlilar | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : kemahlilar@gmail.com | Yazılım: CM Bilişim - Tasarım: INVIVA