• İstanbul20 °C
  • Erzincan13 °C
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Mutlusan,27 yılını çalışanları ile kutladı.
18 Ocak 2010 Pazartesi 00:00

Mutlusan,27 yılını çalışanları ile kutladı.

Kemah’ın Doğanköyü’nden ERSİAD Başkan Yardımcısı Mustafa Kaçmaz’ın Yönetim Kurulu Başkanlığını yaptığı Mutlusan Elektrik A.Ş. kuruluşunun 27’nci yılını çalışanları
Kemah’ın Doğanköyü’nden ERSİAD Başkan Yardımcısı Mustafa Kaçmaz’ın Yönetim Kurulu Başkanlığını yaptığı Mutlusan Elektrik A.Ş. kuruluşunun 27’nci yılını çalışanları ile birlikte muhteşem bir organizasyon ile kutladı.
 

Sektörün güçlü kuruluşu Mutlusan Elektrik A.Ş.’nin İkitelli’de bulunan fabrika binasının toplantı salonunda düzenlenen kutlama programında, Mutlusan çalışanları Türk Halk Müziği Sanatçısı Arzu’nun söylediği türkülerle coşkulu anlar yaşayarak, Şirketin yeni yaşına “merhaba” dedi.Türkiye’nin 81 ilinde bayisi bulunan ve 65 ülkeye ihracat yapan Mutlusan Elektrik A.Ş.’nin 380 kişilik ailesi, “yılmadan, yorulmadan çalışmaya, daha da büyümeye devam” dedi.

27.yıl kutlama programına Mutlusan ailesinin yanı sıra Dosteli Yardım Eğitim ve Kültür Derneği Başkanı Sakine Tükek ve Kemah Turnuvası eski Başkanı Aziz Kondur da katıldı.Büyük alkışlar ve sevgi gösterileri arasında kürsüye gelen ve konuşması sık sık alkışlarla kesilen Mutlusan Elektrik A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Kaçmaz, Şirketin bugünlere gelmesinde katkısı bulananlara teşekkür etti.


  


1983 yılında kardeşi Hıdır Kaçmaz ile birlikte Mutlusan Elektrik olarak sektöre girdiklerini belirten Mustafa Kaçmaz, “27 yıldır yılmadan usanmadan çalışıyoruz. Mutlusan bugün bir marka haline geldi, bunu tüm Mutlusan olarak başardık. Bugün burada Mutlusan Elektrik A.Ş.’nin 27. yılını kutlamanın mutluluğunu ve onurunu yaşıyoruz.

Büyük bir mücadele vererek bu günlere geldik. Bizim hırsımız ve azmimiz vardı. Hedefimiz, Türkiye’de lider ve öncü olmaktı.

Dünya ülkelerinde üretilen ve Türkiye’ye satılan kaliteli malzemenin daha iyisini yaparak yurt dışına ihracat yapmaya başladık. Bugün geldiğimiz noktada dünya da 65 ülkeye ürünlerimizi satarken, ülkemizin 81 ilindeki bayilerimiz aracılığı ile de tüketicilere ulaşıyoruz” dedi.


   


Türkiye’de yaşanan ekonomik krize rağmen 2007 yılının başında yatırıma hız verdilerini ifade eden Kaçmaz, “yeni fabrika binamızı yaptık ve makine parkurunu genişleterek, 380 personelimiz ile hız kesmeden çalışmaya devam ettik” dedi.

Mutlusan Elektrik A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Kaçmaz, “2010 için yeni hedefler belirledik. Daha da büyüyerek ülke ekonomisine katkıda bulunmaya ve istihdam sağlamaya devam edeceğiz” dedi.


        


       


Programda, Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Kaçmaz, Başkan Yardımcısı Hıdır Kaçmaz, Yöneticiler Hüseyin kaçmaz, Gündüz Kaçmaz ve Feyzullah Kayacı, Mutlusan Elektrik A.Ş.’de 15 ve 10 yılını dolduran çalışanlar ile departman sorumlularına birer teşekkür plaketi ve altın hediye etti.Mutlusan ailesi, Türk Halk Müziği Sanatçısı Arzu’nun söylediği türkülerle doyumsuz gece yaşarken, bol bol halaylar çekerek, 27 yıl coşkusunu hep birlikte yaşadılar.
              
      
      
Bu haber toplam 1696 defa okunmuştur
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Tüm Hakları Saklıdır © 2006 Kemahlilar | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : kemahlilar@gmail.com | Yazılım: CM Bilişim - Tasarım: INVIVA