• İstanbul17 °C
  • Erzincan9 °C
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Nail Tarhan; Yılın Başarılı Amatör Spor Yöneticisi Seçildi.
02 Nisan 2011 Cumartesi 00:00

Nail Tarhan; Yılın Başarılı Amatör Spor Yöneticisi Seçildi.

TÜRKİYE AMATÖR SPOR KULÜPLERİ KONFEDERASYONU2010 EN ON VE 2010 YILI BAŞARILI AMATÖRSPOR YÖNETİCİLERİ ÖDÜL TÖRENİ"2010 en 10" ödül töreninde, 2010 yılında başarılı olan takımlar ile sporculara
TÜRKİYE AMATÖR SPOR KULÜPLERİ KONFEDERASYONU


2010 EN ON VE 2010 YILI BAŞARILI AMATÖR


SPOR YÖNETİCİLERİ ÖDÜL TÖRENİ


"2010 en 10" ödül töreninde, 2010 yılında başarılı olan takımlar ile sporculara ve 


81 ilden 81 başarılı amatör spor yöneticilerine de ödülleri verildi.


Erzincan Kemahspor Kulübü Başkanı


NAİL TARHAN


                         Başarılı Amatör Spor Yöneticileri Ödülünü aldı.


 

 
 
Türkiye Amatör Spor Kulüpleri Konfederasyonu, kuruluşunun 30. yılında düzenlediği
"2010 En 10" ödül töreni İstanbul, Lütfi Kırdar Kongere Merkezinde yapıldı.
 2010 yılında başarılı olan takımlar ile sporcular  ve başarılı amatör spor yöneticileri ödüllendirildi. 


Lutfi Kırdar Kongre Merkezinde düzenlenen geceye İstanbul Valisi Hüseyin Avni Mutlu, Gençlik ve Spor Genel Müdürü Yunus Akgül, Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Mahmut Özgener, Basketbol Federasyonu Başkanı Turgay Demirel, Voleybol Federasyonu Başkanı Erol Ünal Karabıyık, Halter Federasyonu Başkanı Hasan Akkuş, Boks Federasyonu Başkanı Eyüp Gözgeç, Spor Toto Teşkilat Başkanı Bekir Yunus Uçar, GSGM İstanbul İl Müdürü Tamer Taşpınar, Meram Belediye Başkanı Serdar Kalaycı, TFF Başkanvekilleri Lutfi Arıboğan ve Servet Yardımcı, TFF Yönetim Kurulu üyeleri Ufuk Özerten, Süleyman Atal, Turan Mecikoğlu ve Hakan Kanık, Tahkim Kurulu Başkanı Adnan Türkkan ve PFDK Başkanı Reşat Bostan, TFF İstanbul İl Başkanı Yemen Ekşioğlu, TFF İst. il Başkan yardımcıları, Ufuk Tatar ve Yetkin Karakaş, TASKK Onursal Başkanı Rıza Sümer, TASKK Fahri Başkanı Hüdaverdi Talay, TFF Genel Sekreter Vekilleri Ali Parlak ve Gıyasettin Şenman ile çok sayıda spor adamı  ve ASKF Başkanlarının yanısıra Erzincan Kemahspor Başkanı Nail Tarhan, yardımcısı Engin Gürsoy ve İst. Kemah Spor Başkanı  Hüseyin Çakmaktaş ve davetliler katıldı.


TASKK Genel Başkanı ve TFF Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Baykan, törende yaptığı konuşmada, amatör spora daha çok destek vererek, olimpiyatlara daha kalabalık bir sporcu ordusuyla gitmenin, en çok madalya kazanan ülkeler arasında yer almanın bir hayal veya temenniden daha fazlası olduğunu göstermenin yolunun, amatör spor başlığında bir politikaya sahip olmak olduğunu vurgulayarak, "TASKK işte bu felsefe ile yol alan bir gönüllü ordusunu içinde barındırıyor ve Türkiye'nin spor başarıları, amatör sporun gücünün ne kadar büyük olduğunu, desteği ve değeri ne kadar hak ettiğini bir kez daha ortaya koyuyor,burada ödül alacak çok isim var. Her biri amatör sporun gelişimine katkı sağlayan bu isimler, amatör sporun gönüllüsü olarak ödülü hak ediyor. Daha nice başarılar, bu spor gönüllülerinin ve daha birçok ismin emeklerinin sonucu olacak" dedi.


  

Gençlik ve Spor Genel Müdürü, Yunus Akgül ise törende yaptığı konuşmada, TASKK’ın böyle bir organizasyonu yapmasından dolayı mutluluk duyduğunu belirterek ödül sahiplerine başarılar diledi.

 

 

Konuşmaların ardından yapılanTörende, "2010 En 10" spor ödülleri, TASKK Yönetim Kurulu Özel Ödülleri ve 81 İlde En başarılı Amatör Spor Yöneticileri Ödülleri sahiplerini bulurken Erzincan Kemahspor Başkanı Nail tarhan'da Erzincan ili en başarılı amatör spor yöneticisi olarak ödülünü aldı.

"2010 En 10" ödüllerine layık takımlar ve sporcular: 
(Erkek) Milli Basketbol Takımı,  Fenerbahçe Acıbadem Bayan Voleybol Takımı, Gülsüm Tatar (Boks), Kader Doğan (Futbol),  Kenan Sofuğlu (Motosiklet), Nazmiye Muslu (Bedensel Engelliler Halter), Nevin Yanıt (Atletizm), Nurcan Taylan (Halter), Nurhayat Hiçyakmazer (Muay Thai), Selçuk Çebi (Güreş)    

Törenden önce katılımcılar için düzenlenen kokteyl süresince Erzincan Kemahspor Başkanı Nail Tarhan yardımcısı Engin Gürsoy ve İst. Kemah Spor Başkanı Hüseyin Çakmaktaş, Futbol Federasyonu Başkanı Mahmut Özgener, TFF İstanbul il Başkanı Yemen Ekşioglu, TFF İstanbul İl Başkan Yardımcıları, Ufuk Tatar ve Yetkin Karakaş, TFF Erzincan İl Temsilcisi Burhan Çakır ve diger  illerden gelen birçok yöneticiyle görüşme fırsatı buldular.
Sancak Şehri Kemah'a bu gurur tablosunu yaşatan, Başkan Nail Tarhan, sitemize yaptıgı açıklamada,


''Çogu sezonlarda oldugu gibi 2010 sezonunda da zor günler geçirdik, kendi kısıtlı imkanlarımızla Kemah için var olmaya ve Kemahspor'u yaşatmaya çalıştık. Son anda penaltılarla kaçırdıgımız şampiyonluk ise bizleri çok üzdü. Formasını Kemah için terleten çocuklarımız için ayrıca daha fazla üzüldük. Ancak başarı sadece imkanların elverişli olmasından kaynaklanan, skora dayalı sonuçlar degildir. Bu ödülle, bazen kendi aramızda ve ortamımızda dahi  yok sayılan, başarısı görmezden gelinen Kemahspor'un aslında ne kadar başarılı oldugu tescil edilmiştir. Bütün Türkiye'nin takip ettigi bir platformda Kemah ve Erzincan adını duyurmak ve bu duyuruyu başarıyla taçlandırmak geçmiş bütün üzüntülerimizi unutturdu. Gelecekte Kemah ve Kemah gençligi için çalışma azmimizi artırdı. Bize bu ödülü layık gören herkese teşekkür ediyor ve bu ödülü, Kemha'a hizmeti geçen yöneticilerimize, Sancak Şehri Kemah sevdalılarına ve futbolcularımıza armagan ediyorum''dedi.   


ERZİNCAN, KEMAHSPOR KULÜBÜ'NÜ VE CAMİASINI


TEBRİK EDİYOR,


BAŞKAN NAİL TARHAN'A


BAŞARILARININ DEVAMINI DİLİYORUZ.
 


Kaynak: www.kemahspor.com


 

Bu haber toplam 1665 defa okunmuştur
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Tüm Hakları Saklıdır © 2006 Kemahlilar | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : kemahlilar@gmail.com | Yazılım: CM Bilişim - Tasarım: INVIVA