• İstanbul24 °C
  • Erzincan19 °C
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
ÖRNEK YAŞAMLAR
23 Ağustos 2008 Cumartesi 00:00

ÖRNEK YAŞAMLAR

ÖRNEK YAŞAMLARBu ülkenin topraklarından herhangi bir parçasında olduğu gibi,Erzincan Kemah ilçesinden de ülkesine,milletine ve değerlerine sahip,sosyal ve kültürel hayatta,ekonomi ve iş dünyasında,ilim

ÖRNEK YAŞAMLARBu ülkenin topraklarından herhangi bir parçasında olduğu gibi,

Erzincan Kemah ilçesinden de ülkesine,milletine ve değerlerine sahip,sosyal ve kültürel hayatta,ekonomi ve iş dünyasında,ilim ve irfan alanında başarılı çalışmalar yapan bir çok hemşehrimiz var.

            Yaptıkları güzel işlerle ehliyet ve liyakat sahibi Hemşehrilerimizden bazıları toplumda popüler olmuş ve adlarından ve memleketlerinden övgü ile bahsettirmişlerdir.

            Bir çoğumuzun dikkatini çeken değerli hemşehrilerimiz olduğu gibi sadece sahalarında tanınan veya tanınmaktan ziyade meşguliyetlerinde yoğunlaşan ve enerjilerini uzmanlık alanında harcayan ve güzel eserler üreten hemşehrilerimiz de var.

            Kemah’lı olan ve memleket sevgisi ile sosyal ve kültürel hayatta varlıklarından bir hemşehrimiz olarak gurur duyabileceğimiz Kemahlı örnek yaşamları bu sayfadan sizlere tanıtmaya çalışacağız.

            Örnek Yaşamlar sayfası; bu güzel toprakların güzel insanları içinden örnek alınacak ve takdire şayan insanların tanıtıldığı bir sayfa olması ile birlikte; vatanına,milletine ve değerlerine örnek hizmetler sunmaya aday insanımıza da yol göstermesi anlamında bir hizmettir.*** Çevrenizde bulunan Hemşerilerimizden bizlere mail yolu ile bildirirseniz araştırmak sureti ile sayfamıza ekleriz. E mail :kemah@kemahlilar.com

Bu haber toplam 1678 defa okunmuştur
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Tüm Hakları Saklıdır © 2006 Kemahlilar | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : kemahlilar@gmail.com | Yazılım: CM Bilişim - Tasarım: INVIVA