• İstanbul27 °C
  • Erzincan26 °C
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Radyo Gurbet24 Ekibi Kahvaltıda Buluştu..
10 Mart 2009 Salı 00:00

Radyo Gurbet24 Ekibi Kahvaltıda Buluştu..

İstanbul’da internet üzerinden yayın yapan Erzincan’ın ilk ve tek radyosu olan www.radyogurbet24.com ekibi kahvaltıda bir araya gelerek tanışıp kaynaştı. İstanbul Büyükşehir Belediyesi

İstanbul’da internet üzerinden yayın yapan Erzincan’ın ilk ve tek radyosu olan www.radyogurbet24.com ekibi kahvaltıda bir araya gelerek tanışıp kaynaştı.

 

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Kasımpaşa Sosyal Tesislerinde düzenlenen kahvaltıya, Kemahspor Başkanı Yasin Keskin, Kemahlılar Derneği eski Genel Sekreteri Adem Yakut, Bozoğlakspor Kulübü Teknik Direktörü Birol Babacan, Türk Halk Müziği Sanatçısı Arif Kurt ve Radyo Gurbet24 ekibi katıldı.


Kahvaltıya katılanlara hoş geldiniz diyerek ev sahipliği görevini yerine getiren Radyo Gurbet24 Genel Program Koordinatörü Recep Babacan, kısa zamanda uzun soluklu radyo sinyalini vererek, bölge insanının sevilen sesi olmaya devam edeceklerini belirtti ve kahvaltıya katılanlara teşekkür etti.

Kahvaltı programının  açılış konuşmasını yapan Radyo Gurbet24 Genel Yayın Yönetmeni Sedat Sevim ise Radyo Gurbet24 ailesi olarak tanışmak ve kaynaşmak için kahvaltı programı organize ettiklerini belirterek, “Bugün burada buluşmamıza katkı sunarak, bizleri ağırlayan Anycool Türkiye Distribütörü İntel İletişim Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Yasin Keskin’e huzurlarınızda teşekkür ediyorum.

Erzincanlıların Sesi sloganıyla çıktığımız bu yolda kısa sürede çok yol kat ettik, saygın programcılarımızla çok güzel işlere imza attık, sizlerin desteğiyle olmaz denilenleri başardık. Her akşam canlı olmak üzere 24 saat kesintisiz yayın yapan radyomuz sizlerin desteğiyle her geçen gün daha da büyüyerek, saygın kuruluşlar arasında ki yerini aldı.

Bu tür birliktelikleri daha da arttırarak her ay düzenlemeyi düşünüyoruz. Katıldığınız için hepinize teşekkür ediyor, bugüne kadar olduğu gibi bugünden sonrada desteklerinizi esirgemeyeceğinize yürekten inanıyorum” dedi.

Radyo Gurbet24 Genel Yayın Koordinatörü Ercan Babacan da konuşmasında, Radyo Gurbet24’ün gerek programları gerekse de sosyal ve kültürel alandaki faaliyetleriyle kısa zamanda önemli yerlere geldiğini belirterek, “radyomuz Erzincanlıların sesi nefesi olmaya ve Erzincan’ımızın kültürünü tarihini tanıtmaya devam edecektir. Bu güzel mekânda bizlerin buluşmasına katkı sunan İntel İletişim Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Yasin Keskin’e ve kahvaltımıza katılarak bizleri onurlandıran misafirlerimize teşekkür ediyorum” dedi.

İntel İletişim Yönetim Kurulu Başkanı Yasin Keskin, Kemahlılar Derneği eski Genel Sekreteri Adem Yakut ve Bozoğlakspor Teknik Direktörü Birol Babacan da yaptıkları konuşmalarda, Radyo Gurbet24 ekibinin çok başarılı hizmetlere imza attıklarını belirterek, katkısı bulananlara teşekkür ettiler.

Bir arada bulunmanın mutluluğunu yaşayan Radyo Gurbet24 ekibi sohbet ederek, hoşça vakit geçirdiler.  

Bu haber toplam 938 defa okunmuştur
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Tüm Hakları Saklıdır © 2006 Kemahlilar | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : kemahlilar@gmail.com | Yazılım: CM Bilişim - Tasarım: INVIVA