• İstanbul16 °C
  • Erzincan27 °C
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
RADYO GURBET24 TEN İHTİYAÇLI AİLELERE GIDA YARDIMI
17 Ağustos 2009 Pazartesi 00:00

RADYO GURBET24 TEN İHTİYAÇLI AİLELERE GIDA YARDIMI

Radyo Gurbet24, geçen yıl olduğu gibi bu Ramazanda da Erzincanlılar arasında dayanışmanın, kardeşliğin, sevginin en güzel örneklerini sunacak. Hayırsever işadamları ile ihtiyaçlı aileler

Radyo Gurbet24, geçen yıl olduğu gibi bu Ramazanda da Erzincanlılar arasında dayanışmanın, kardeşliğin, sevginin en güzel örneklerini sunacak. Hayırsever işadamları ile ihtiyaçlı aileler arasında Gönül Kervanı kuracak.

Erzincanlı hayırsever işadamları ile ihtiyaçlı aileler arasında gönül köprüsü kuran Radyo Gurbet24, Radyo yayıncılığının yanı sıra Erzincanlılar arasında “Gönül Kervanı” kurarak dayanışmaya da katkı sunuyor.

Geçtiğimiz Ramazan ayında, “Gönül Kervanı” sloganıyla 216 ihtiyaçlı aileye gıda yardımı yapan Radyo Gurbet24, bu yıl da hayırsever işadamlarının katkılarıyla ihtiyaçlı ailelere gıda yardımı yapacak.

Erzincan’ın ilk ve tek internet Radyosu olan www.radyogurbet24.com, üstlendiği büyük misyonu her kesimden gördüğü destekle başarıyla sürdürmekte.

“Erzincanlıların Sesi” sloganıyla her akşam canlı olmak üzere 24 saat kesintisiz yayın yaparak yurt içi ve yurt dışından binlerce dinleyiciye ulaşan ve birçok ilke imza atan Radyo Gurbet24, Erzincanlılar arasında dayanışma köprüsü olmaya devam ediyor.

Radyo Gurbet24 Genel Yayın Yönetmeni Sedat Sevim, 11 ayın sultanı mübarek Ramazan ayı içerisinde hayırsever işadamları ile ihtiyaçlı aileler arasında köprü vazifesi yapacaklarını belirterek, “Bereket ve mağfiret ayı olan Ramazanda, geçtiğimiz yıl olduğu gibi hemşehrilerimiz arasında bir gönül birliği kurarak, dayanışma ve yardımlaşmanın en güzel örneğini sunacağız.
Bizler sadece arada köprü vazifesi göreceğiz, tabiri caizse zenginden alıp ihtiyaçlılara vereceğiz. Acılar paylaşıldıkça azalır, sevinçler paylaşıldıkça çoğalır inancındayız.
Geçtiğimiz Ramazan ayında Sayın Naci Çiçekçi’nin önderliğinde bizler Radyo Gurbet24 ailesi olarak bu hayırlı işi üstlendik, işadamlarımız ile ihtiyaçlı aileler arasında bir gönül köprüsü kurduk.

İşadamı hemşehrilerimiz büyük destek verdiler. 216 aile gıda yardımı talebinde bulundu ve hepsine erzak paketimizi ulaştırdık.

Bu Ramazan ayı için de çalışmalarımızı başlattık. Hemşehrilerimizin duyarlılığı ve bizlere olan güveni ile bu yıl 500 aileye gıda yardımı yapmayı hedefliyoruz. Bizlere destek veren gönüllerini açan tüm işadamı hemşehrilerimize teşekkür ediyoruz” dedi.
Radyo Gurbet24 Genel Yayın Koordinatörü Ercan Babacan da, Gıda yardımı yapacakları aileleri tespit edip, geçen yıl olduğu gibi kendilerinin bizzat evlerine kadar giderek yardım paketlerini teslim edeceklerini belirterek, “Geçtiğimiz Ramazan ayında başlattığımız gıda yardımını bu yılda gerçekleştirecek olmanın heyecanı ve gururu içerisindeyiz.

Geçen Ramazan ayında olduğu gibi, bizlere ulaşan ihtiyaç sahiplerinin isimleri bizde saklı kalacaktır, kimseyi rencide etmeyerek, hayırsever işadamlarımızın yardım paketlerini yardım yapacağımız ailelerin evlerine kadar giderek teslim edeceğiz. Bu yıl 500 aileye gıda yardımı yapmayı hedefliyoruz” dedi.

Babacan, Gıda yardımında bulunmak isteyen hayırsever işadamlarının ve gıda yardımı almak isteyen ailelerin veya çevresinde ihtiyaçlı olanların

0538 239 83 06 nolu telefondan Radyo Gurbet24 Genel Program Koordinatörü Recep Babacan’ı arayabileceklerini veya radyogurbet24@hotmail.com e-mail adresine yazabileceklerini söyledi.

Bu haber toplam 869 defa okunmuştur
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Tüm Hakları Saklıdır © 2006 Kemahlilar | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : kemahlilar@gmail.com | Yazılım: CM Bilişim - Tasarım: INVIVA