• İstanbul16 °C
  • Erzincan12 °C
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Radyo Gurbet24den Gıda Yardımı Kampanyası
20 Ağustos 2010 Cuma 00:00

Radyo Gurbet24'den Gıda Yardımı Kampanyası

RADYO GURBET24’DEN GIDA YARDIMI KAMPANYASI Erzincanlı hayırsever işadamları ile ihtiyaçlı aileler arasında gönül köprüsü kuran Radyo Gurbet24, Radyo yayıncılığının yanı sıra

RADYO GURBET24’DEN GIDA YARDIMI KAMPANYASI

 

Erzincanlı hayırsever işadamları ile ihtiyaçlı aileler arasında gönül köprüsü kuran Radyo Gurbet24, Radyo yayıncılığının yanı sıra Erzincanlılar arasında “Gönül Kervanı” kurarak dayanışmaya da katkı sunmaya devam ediyor.

Sosyal sorumluluk bilinciyle, Erzincanlılar arasında sevginin dayanışmanın en güzel örneklerini sunan Radyo Gurbet24, geçen yıllar da olduğu gibi, bu yılda İşadamlarının katkılarıyla, ihtiyaçlı ailelere gıda yardımı yaparak, Erzincanlılar arasında gönül köprüsü kuracak.

Radyo Gurbet24, “Veren El, ya da Alan El Olarak, Bu Gönül Kervanına Sende Katıl” sloganıyla çıktığı bu hayırlı hizmette, hayırsever işadamları ile ihtiyaçlı aileler arasında gönül köprüsü kurarak, her geçen gün çığ gibi büyüyen bir “Gönül Kervanı” oluşturdu.

2008 yılı Ramazan ayında, Kemah Turnuvası eski Başkanı Naci Çiçekçi önderliğinde işadamlarının katkılarıyla 216, 2009 yılı Ramazan ayında 563 aileye gıda yardımı yapan Radyo Gurbet24, bu yıl da işadamlarının katkılarıyla yaklaşık bin aileye gıda yardımında bulunmayı hedefliyor.

Radyo Gurbet24 Genel Yayın Yönetmeni Sedat Sevim, bu Ramazan ayı içerisinde hayırsever işadamlarının destekleriyle yaklaşık bin aileye gıda yardımı yapmayı hedeflediklerini belirterek, “2008 yılında Sayın Naci Çiçekçi’nin öncülüğünde bir kıvılcım ile yaktığımız sevgi, dostluk ve dayanışma meşalesi, işadamı hemşehrilerimizin desteğiyle geçtiğimiz yıl daha da alevlenerek, gönülleri bir cennet bahçesine çevirdi.

Hayırsever işadamları ile ihtiyaçlı aileler arasında kurduğumuz gönül köprüsü ile “Gönül Kervanı” oluşturduk. Bizlere inanan güvenen, gerek veren el, gerekse alan el olarak gönül Kervanına katılan tüm hemşehrilerimize Radyo Gurbet24 ailesi adına teşekkür ediyorum” dedi.

Radyo Gurbet24 Genel Yayın Koordinatörü Recep Babacan da, Gıda yardımı yapacakları aileleri tespit edip, önceki yıllar da olduğu gibi kendilerinin bizzat evlerine kadar giderek yardım paketlerini ulaştıracaklarını ifade ederek, “Sevinçlerin paylaşıldıkça çoğalacağı, acıların paylaşıldıkça azalacağı inancındayız. İşte bu inançla Radyo ve TV yayıncılığının yanında, sosyal sorumluluk bilinciyle, Bereket mağfiret, kurtuluş, yardımlaşma ve dayanışma ayı olan Ramazan ayında hemşehrilerimiz arasında gönül kervanı kuruyoruz.

Gıda yardımında bulunmak isteyen hayırsever işadamlarımız ve gıda yardımı almak isteyen ailelerimiz veya çevresinde ihtiyaçlı olan hemşehrilerimiz 0538 239 83 06 nolu telefondan bana ulaşabilirler, ayrıca radyogurbet24@hotmail.com e-mail adresine yazabilirler” dedi.

Bu haber toplam 909 defa okunmuştur
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Tüm Hakları Saklıdır © 2006 Kemahlilar | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : kemahlilar@gmail.com | Yazılım: CM Bilişim - Tasarım: INVIVA