• İstanbul17 °C
  • Erzincan11 °C
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Şanal Ailesinin Mutlu Günü
03 Mayıs 2013 Cuma 09:59

Şanal Ailesinin Mutlu Günü

Kemah Belediye Başkanı Hüsamettin Şanal Oğlunu Muhteşem Düğünle Evlendirdi

Kemah Belediye Başkanı Hüsamettin Şanal Oğlunu Muhteşem Düğünle Evlendirdi

 

Kemah Belediye Başkanı Hüsamettin Şanal, oğlu Mevlüt’ü, Kemah’ın Çiğdemli Köyünden Veysel Koçyiğit’in kızı Zeynep ile muhteşem bir düğün ile evlendirdi.

Çengelköy’de bulunan Sophia Center’de düzenlenen düğün töreninde, damat Mevlüt’ün babası Hüsamettin Şanal, annesi Hatice Şanal, gelin Zeynep’in babası Veysel Koçyiğit ve annesi Adalet Koçyiğit, davetlileri tek tek salonun girişinde karşıladı.

 

Kur’an-ı Kerim tilavetiyle başlayan düğün töreninde, Doç. Dr. Faruk Tuncer’in Kur’an ve Sünnet üzere evlilik konulu sohbetinin ardından, gelin ve damat, taşıyıcı raylı sistemle kurulan Masal Arabası’nın içerisinde cam pistin çevresinde davetlileri selamlayarak, nikâh masasına oturdular.

d11.jpg

Üsküdar Belediye Başkanı Mustafa Kara’nın kıydığı nikâhta, gelin ve damadın şahitliklerini AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Süleyman Soylu, Erzincan Milletvekili Sebahattin Karakelle, Çekmeköy Belediye Başkan Yardımcısı Eyüp Yıldırım, EKEV Başkanı Sadık Ağca ERSİAD Başkanı Gülbey Sezgin ve Torunlar GYO Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Torun yaptı.

 

d1.jpg

Evlilik cüzdanını gelin Zeynep’e veren AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Süleyman Soylu, yeni evli çifte tavsiyelerde bulunarak, genç çiftin örnek bir Türk ve Müslüman ailesi olmalarını tavsiye etti.

Soylu, “Birbirinizden sevgiyi eksik etmeyin. Sadece birbirinize değil ailenize de bu sevgi ve saygıyı gösterin. Bu ülkeye, vatanını milletini seven evlatlar yetiştirin. Ben evlilik cüzdanını peygamberimizin cenneti ayakları altına serdiği anneleri temsilen gelin hanıma veriyorum” dedi ve genç çifte Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın 3 çocuk tavsiyesini hatırlattı.

d15.jpg

Düğüne katılan davetliler, Kemahlı gençlerden oluşan Tiyatro Ekibi’nin ortaoyununu, Kerim Torun’un yönetiminde ki Kemah Halk Oyunları Ekibi gösterisini büyük beğeniyle izlerken, KEFTUD Fasıl Ekibi ile Mustafa Taşkın, Adil Çakmaktaş ve M. Ali Kalkuloğlu’ndan oluşan grubun söylediği yöre türküleriyle doyumsuz bir gece yaşadılar.

Düğün törenine; AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Süleyman Soylu, Erzincan Milletvekili Sebahattin Karakelle, Hak-İş Genel Başkanı Mahmut Arslan, İç Ticaret Genel Müdürü İsmail Yücel, Kâğıthane Belediye Başkanı Fazlı Kılıç, Üsküdar Belediye Başkanı Mustafa Kara, Çekmeköy Belediye Başkan Yardımcısı Eyüp Yıldırım, EKEV Başkanı Sadık Ağca, ERSİAD Başkanı Gülbey Sezgin, Başkan Vekili Mehmet Koçyiğit, Başkan Yardımcısı İhsan Payalan ve Yavuz Canikli, Refahiye Dernek Başkanı Mahmut Kumbar ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Kemahspor Başkanı Hüseyin Çakmaktaş ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Kemahlılar Derneği Başkan Vekili Recep Babacan ve Yönetim Kurulu Üyeleri Torunlar GYO Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Torun, İşadamı Akif Gürdoğan, Kemal Kaya Yıldırım ile binlerce davetli katıldı.

d4.jpg

Kemahlilar.com ailesi olarak, Zeynep ile Mevlüt Şanal kardeşimize ömür boyu mutluluklar diler, Koçyiğit ve Şanal ailelerini tebrik ederiz.

d19.jpg

 

Bu haber toplam 3761 defa okunmuştur
YORUMLAR
TEBRİK
mehmet özkan.TAN KÖYÜ
ALLAH MESUT . ETSİN.ÇOK GÜZEL BİR . DÜGÜN OLDU . ALLAH DOSTLARDAN AKRABALARDAN . UZAK ETMESİN KİMNSEYİ . DÜGÜNDE . CENAZEDE . BELLİ OLUYOR . KİŞİLERİN . SOSYAL VE AİLEVİ . BERABERLİGİ . DARISI BAŞTA BENİMKİLER OLMAK ÜZERE TÜM BEKARLARIMIZIN BAŞINA SELAM VE DUA İLE
08 Mayıs 2013 Çarşamba 12:19
TEBRİK EDERİM
ABDULKADİR AKKAYA
Allah mesud ve bahtiyar etsin. Evlilik çok mübarek bir müessese.Umarım günümüz insanı bu kuruma gereken değeri verir,sabır ve anlayışla besler büyütür ve gelecek nesillere örnek olur.Allah utandırmasın derler,amin.Tebrik ediyor,Saadetler diliyorum.
04 Mayıs 2013 Cumartesi 06:14
Bülent ALTINIŞIK
Bülent ALTINIŞIK
Allah mesut etsin.
03 Mayıs 2013 Cuma 11:37
Tüm Hakları Saklıdır © 2006 Kemahlilar | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : kemahlilar@gmail.com | Yazılım: CM Bilişim - Tasarım: INVIVA